Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
wtorek, 28 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

reklama

Dwie największe galerie handlowe w Olsztynie, tj. Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna, włączają się do grania w najpiękniejszej na świecie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Ponieważ tegoroczny finał WOŚP wypada w niedzielę wolną od handlu w obu galeriach imprezy WOŚP odbędą się w sobotę 12 stycznia. Aura rozpoczyna świętowanie o godz. 13 natomiast Galeria Warmińska zagra od godz. 14. 

W obu galeriach zaplanowano wesołe, nieco szalone pokazy, ciekawostki i oczywiście konkursy fantowe. Będzie można posłuchać koncertów zarówno zespołów instrumentalnych, np. orkiestry wiolonczelowej, jak i zespołów wokalnych m.in. kapeli grającej rock celtycki. Na scenach w obu galeriach wystąpią aktorzy znanej i cieszącej się wielkim uznaniem w całym kraju pantomimy olsztyńskiej, a tym popisom aktorskim towarzyszyć będą także pokazy mimów.

Ponieważ Olsztyn słusznie jest kojarzony w kraju z najlepszymi szkołami tańca z okazji finału WOŚP zarówno w Aurze, jak i Galerii Warmińskiej wystąpią tancerze kilku szkół tańca, m.in. Studio Rytm Magdaleny Faszczy, Szkoły Tańca Przemienieccy, czy słynnego Pryzmatu. Goście obu galerii będą mogli podziwiać także występy utalentowanych muzycznie i tanecznie dzieci.

reklama

Do Galerii Warmińskiej zawitają także sportowcy, m.in. bokser Przemysław Opalach oraz drużyna Olsztyn Lakers. Będzie można tam zasięgnąć porady dietetycznej, czy wymasować kark u fachowej masażystki.
Po obu galeriach 12 stycznia będą krążyli wolontariusze WOŚP z puszkami i serduszkami, będzie można wziąć udział w konkursach fantowych i co najważniejsze – wesprzeć chore dzieci.

Ponieważ zwierzęta boją się wybuchów fajerwerków światełko do nieba w tym roku będzie spokojniejsze ale równie efektowne- zarówno w Aurze jak i Galerii Warmińskiej pojawią się fontanny zimnych ogni odpowiednio o godz. 18 i 20. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowo piękne widowisko.

Szczegółowe programy imprez WOŚP w Aurze i Galerii Warmińskiej znajdziecie na www.auracentrum.pl oraz www.galeria-warminska.pl a także w mediach społecznościowych obu galerii handlowych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do wspólnego grania.

reklama

styczeń, 2020

30STY18:00TRZY RAZY „TARTAK”Zajezdnia trolejbusowa, KnosałyKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X