fbpx

Poinformuj nas: ALARM@tko.pl

reklama
niedziela, 16 Czerwiec, 2019
23 C
Olsztyn

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Strona główna Wiadomości Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
reklama

Dwie największe galerie handlowe w Olsztynie, tj. Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna, włączają się do grania w najpiękniejszej na świecie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Ponieważ tegoroczny finał WOŚP wypada w niedzielę wolną od handlu w obu galeriach imprezy WOŚP odbędą się w sobotę 12 stycznia. Aura rozpoczyna świętowanie o godz. 13 natomiast Galeria Warmińska zagra od godz. 14. 

W obu galeriach zaplanowano wesołe, nieco szalone pokazy, ciekawostki i oczywiście konkursy fantowe. Będzie można posłuchać koncertów zarówno zespołów instrumentalnych, np. orkiestry wiolonczelowej, jak i zespołów wokalnych m.in. kapeli grającej rock celtycki. Na scenach w obu galeriach wystąpią aktorzy znanej i cieszącej się wielkim uznaniem w całym kraju pantomimy olsztyńskiej, a tym popisom aktorskim towarzyszyć będą także pokazy mimów.

reklama

Ponieważ Olsztyn słusznie jest kojarzony w kraju z najlepszymi szkołami tańca z okazji finału WOŚP zarówno w Aurze, jak i Galerii Warmińskiej wystąpią tancerze kilku szkół tańca, m.in. Studio Rytm Magdaleny Faszczy, Szkoły Tańca Przemienieccy, czy słynnego Pryzmatu. Goście obu galerii będą mogli podziwiać także występy utalentowanych muzycznie i tanecznie dzieci.

Do Galerii Warmińskiej zawitają także sportowcy, m.in. bokser Przemysław Opalach oraz drużyna Olsztyn Lakers. Będzie można tam zasięgnąć porady dietetycznej, czy wymasować kark u fachowej masażystki.
Po obu galeriach 12 stycznia będą krążyli wolontariusze WOŚP z puszkami i serduszkami, będzie można wziąć udział w konkursach fantowych i co najważniejsze – wesprzeć chore dzieci.

Ponieważ zwierzęta boją się wybuchów fajerwerków światełko do nieba w tym roku będzie spokojniejsze ale równie efektowne- zarówno w Aurze jak i Galerii Warmińskiej pojawią się fontanny zimnych ogni odpowiednio o godz. 18 i 20. Zapewniamy, że będzie to wyjątkowo piękne widowisko.

Szczegółowe programy imprez WOŚP w Aurze i Galerii Warmińskiej znajdziecie na www.auracentrum.pl oraz www.galeria-warminska.pl a także w mediach społecznościowych obu galerii handlowych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do wspólnego grania.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

czerwiec, 2019

14CZE(CZE 14)09:00Olsztyn- Kurs Wychowawcy, Animatora, Pierwszej PomocyOlsztyn

15CZE(CZE 15)09:30ITF Beach Tennis - Miedzynarodowy Turniej Tenisa PlażowegoUkiel Olsztyn, Kapitańska 23

16CZE12:00Olsztyńska Degustacja Wędlin Bastionu SmakuMoja Bawaria Olsztyn, Targ Rybny

16CZE16:00KarmaHookah | Prezentacja fajki wodnej za FreeMasoneria, Kołłątaja 20

16CZE17:30II Taneczne Oblicza OlsztynaCentrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, ul.Parkowa 1

16CZE19:30Koncert Yellow Horse - Olsztyn "Galeria Sowa"Galeria Sowa, ulica Zamkowa 2

16CZE20:0010. Przegląd Nowego Kina Francuskiego w OlsztynieKino Studyjne Awangarda 2, pl. Jana Pawła II 2/3

17CZE09:30Konferencja Przemysł drzewno-meblarski na Warmii i MazurachOlsztyn

17CZE17:30Premiera Spektaklu - "Sztuka Latania"Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, ul.Parkowa 1

17CZE17:30Popołudnie z Faux Pas: "Śluby Panieńskie"I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie, Mickiewicza 6 tel. 89 527 53 53

reklama

Warte uwagi

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22...

Praca na wakacje – kierunek: Holandia

Sposobów na spędzenie wakacyjnego czasu jest mnóstwo - możemy oddać się słodkiemu lenistwu lub aktywnie wypoczywać podróżując. Wiele osób uczących się decyduje się jednak...

Olsztyn: poszukiwana opiekunka osób starszych

Jak naprawdę wygląda praca opiekuna osób starszych i z czym musi się on mierzyć? Na podstawie doświadczeń osób pracujących w zawodzie, przedstawiamy najważniejsze wyzwania,...

RABATOL.PL

X