25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Przypadkowo sfilmował zaginionego Radka? Latał dronem w Sylwestra [VIDEO]

OlsztynPrzypadkowo sfilmował zaginionego Radka? Latał dronem w Sylwestra

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Radosława Zalewskiego. Po 19-latku zaginął ślad w Sylwestra. Przyjechał do kolegi na imprezę na ul. Stawigudzkiej.

reklama

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie ustają w poszukiwaniach zaginionego w noc sylwestrową 19-letniego mieszkańca Ostrowi Mazowieckie. Mężczyzna przyjechał do swoich znajomych do Olsztyna na ul. Stawigudzką aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Około na godzinę przed północą opuścił on grupę znajomych i odszedł w nieznanym na chwilę obecną kierunku. Z policyjnych ustaleń wynika, że kontakt z młodym człowiekiem jego znajomi stracili około godziny 23:00.

Przypadkowo sfilmował zaginionego Radka? Latał dronem w Sylwestra [VIDEO] Radosław Zalewski Olsztyn, WiadomościZaginiony mężczyzna to 19-letni Radosław Zalewski, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Najważniejszą cechą charakterystyczną zaginionego jest to, że w chwili zaginięcia miał na sobie ubranie nieadekwatne do panujących tego dnia trudnych warunków atmosferycznych. 19-latek w chwili zaginięcia nie miał na sobie kurtki, a jedynie koszulę w kratę.

reklama

Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Sprawa zaginięcia poruszyła wielu mieszkańców naszego miasta. W internecie tysiące osób udostępniły zdjęcie zaginionego Radka. Jego znajomi oraz niektórzy mieszkańcy Olsztyna na własną rękę rozpoczęli poszukiwania. Każdy próbuje jakoś pomóc. Została nawet zorganizowana internetowa zbiórka na wynajęcie prywatnego detektywa (link TUTAJ).

reklama

Do naszej redakcji zgłosił się Pan Tomasz. Nasz czytelnik w noc sylwestrową latał nad Jarotami i filmował fajerwerki. Poruszony zaginięciem młodego chłopaka zaczął przeglądać swoje nagrania. Widać na nich postać w jasnym ubraniu poruszająca się po ul. Płoskiego.

Czy to Radosław Zalewski?

Policja oraz rodzina prosi każdą osobę która mogłaby wnieść coś do sprawy o kontakt bezpośrednio z osobą nadzorującą akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Poszukiwania są wyjątkowo trudne. W Sylwestra była ogromna ilość osób pod wpływem alkoholu. Chodzili bez kurtek. była duża ilość niecodziennych zachowań. Pojawiło się już kilka poszlak, które policja sprawdziła, ale niestety to nie był zaginiony Radek. Obecnie akcje poszukiwawczą utrudniają fatalne warunki pogodowe.

Więcej:

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

Nowe informacje w sprawie zaginionego 19-letniego Radka [AKTUALIZACJA]

Nowe zdjęcia zaginionego Radosława Zalewskiego. Czy ktoś go widział?

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
do durnia od drona
8 stycznia 2019 19:47

idioto od tego drona nagrałeś jakąś jasną plamę i siejesz ferment ! jak chcesz się bawić w podglądanie to zainwestuj w jakość bo to co nagrałeś to jakaś kpina i niesmaczny żart w kontekście tej sprawy

Polecane