fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 29 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Przypadkowo sfilmował zaginionego Radka? Latał dronem w Sylwestra [VIDEO]

Wiadomości Przypadkowo sfilmował zaginionego Radka? Latał dronem w Sylwestra

Wciąż trwają poszukiwania zaginionego Radosława Zalewskiego. Po 19-latku zaginął ślad w Sylwestra. Przyjechał do kolegi na imprezę na ul. Stawigudzkiej.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie ustają w poszukiwaniach zaginionego w noc sylwestrową 19-letniego mieszkańca Ostrowi Mazowieckie. Mężczyzna przyjechał do swoich znajomych do Olsztyna na ul. Stawigudzką aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Około na godzinę przed północą opuścił on grupę znajomych i odszedł w nieznanym na chwilę obecną kierunku. Z policyjnych ustaleń wynika, że kontakt z młodym człowiekiem jego znajomi stracili około godziny 23:00.

Zaginiony mężczyzna to 19-letni Radosław Zalewski, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Najważniejszą cechą charakterystyczną zaginionego jest to, że w chwili zaginięcia miał na sobie ubranie nieadekwatne do panujących tego dnia trudnych warunków atmosferycznych. 19-latek w chwili zaginięcia nie miał na sobie kurtki, a jedynie koszulę w kratę.

Policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Sprawa zaginięcia poruszyła wielu mieszkańców naszego miasta. W internecie tysiące osób udostępniły zdjęcie zaginionego Radka. Jego znajomi oraz niektórzy mieszkańcy Olsztyna na własną rękę rozpoczęli poszukiwania. Każdy próbuje jakoś pomóc. Została nawet zorganizowana internetowa zbiórka na wynajęcie prywatnego detektywa (link TUTAJ).

Do naszej redakcji zgłosił się Pan Tomasz. Nasz czytelnik w noc sylwestrową latał nad Jarotami i filmował fajerwerki. Poruszony zaginięciem młodego chłopaka zaczął przeglądać swoje nagrania. Widać na nich postać w jasnym ubraniu poruszająca się po ul. Płoskiego.

Czy to Radosław Zalewski?

Policja oraz rodzina prosi każdą osobę która mogłaby wnieść coś do sprawy o kontakt bezpośrednio z osobą nadzorującą akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Poszukiwania są wyjątkowo trudne. W Sylwestra była ogromna ilość osób pod wpływem alkoholu. Chodzili bez kurtek. była duża ilość niecodziennych zachowań. Pojawiło się już kilka poszlak, które policja sprawdziła, ale niestety to nie był zaginiony Radek. Obecnie akcje poszukiwawczą utrudniają fatalne warunki pogodowe.

Więcej:

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Detektyw, który szuka Radka złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

Nowe informacje w sprawie zaginionego 19-letniego Radka [AKTUALIZACJA]

Nowe zdjęcia zaginionego Radosława Zalewskiego. Czy ktoś go widział?

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

2 KOMENTARZE

  1. idioto od tego drona nagrałeś jakąś jasną plamę i siejesz ferment ! jak chcesz się bawić w podglądanie to zainwestuj w jakość bo to co nagrałeś to jakaś kpina i niesmaczny żart w kontekście tej sprawy

    • idioto od tego komenatrza – jakbyś sie faktycznie dobrze przypatrzył to widać tam poruszającą się postać! W tak delikatnej sprawie każda pomoc jest nieodzowna, zwłaszcza, że ten człowiek uczynił to dobrowolnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: