25 C
Olsztyn
sobota, 20 lipca, 2024
reklama

Nowe informacje w sprawie zaginionego 19-letniego Radka [AKTUALIZACJA]

OlsztynNowe informacje w sprawie zaginionego 19-letniego Radka

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie ustają w poszukiwaniach zaginionego w noc sylwestrową 19-letniego mieszkańca Ostrowi Mazowieckie. Mężczyzna przyjechał do swoich znajomych do Olsztyna na ul. Stawigudzką aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Około na godzinę przed północą opuścił on grupę znajomych i odszedł w nieznanym na chwilę obecną kierunku. Z policyjnych ustaleń wynika, że kontakt z młodym człowiekiem jego znajomi stracili około godziny 23:00, a ostatni raz widziany był w okolicy ul. Wilczyńskiego w Olsztynie.

reklama

Nowe informacje w sprawie zaginionego 19-letniego Radka [AKTUALIZACJA] poszukiwany Olsztyn, WiadomościZaginiony mężczyzna to 19-letni Radosław Zalewski, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Najważniejszą cechą charakterystyczną zaginionego jest to, że w chwili zaginięcia miał na sobie ubranie nieadekwatne do panujących tego dnia trudnych warunków atmosferycznych. 19-latek w chwili zaginięcia nie miał na sobie kurtki, a jedynie koszulę w kratę.

Do chwili obecnej przy poszukiwaniach zaginionego pracowało i nadal pracuje kilkudziesięciu policjantów służby prewencyjnej i kryminalnej, specjaliści ds. poszukiwań osób zaginionych z Polskiego Czerwonego Krzyża, funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej czy Ochotniczej Straży Pożarnej. Działania poszukiwawczo – penetracyjne prowadzone są m.in. w rejonie ul. Stawigudzkiej, Bartąga i Rusi w kierunku drogi krajowej nr 51 a także rzekę Łynę oraz jej brzeg.. Do przeczesania trudnego terenu jest wykorzystywany taki sprzęt jak: łodzie, dron czy quady. Niestety pomimo wiedzy i doświadczeniu funkcjonariuszy prowadzących tego typu działania, a także wykorzystania specjalistycznego sprzętu do chwili obecnej nie udało się odnaleźć zaginionego 19-latka.

reklama

W związku z tym, że wczorajsze działania nie przyniosły rezultatu, policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Więcej:

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

reklama

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

Nowe zdjęcia zaginionego Radosława Zalewskiego. Czy ktoś go widział?

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

AKTUALIZACJA

3 stycznia, godz. 21:00

Uwaga z ostatniej chwili ws. zaginionego 19-latka. Ustalone zostało, że kamery zarejestrowały Radosława Zalewskiego o g. 00:24 na skrzyżowaniu ul. Jarocka/Sikorskiego. Policja dotarła też do sklepu spożywczego przy ul. Jarockiej 41a do którego przyszła para ludzi i mówiła, że widzieli poszukiwanego w samej koszuli, którym się zaopiekowali. Tzn. zaprosili go swojego domu i dali chłopakowi kurtkę, czapkę i rękawiczki co znaczy że 19-latek wyglądał inaczej niż w pierwotnym opisie. Wciąż nie wiemy w którym kierunku odszedł i z jakiego dokładnie adresu.

Policja musi koniecznie dotrzeć do osób, które przygarnęły 19-latka.

4 stycznia, godz. 10:00

Policja dotarła do małżeństwa, które zaopiekowało się mężczyzną idącym ul. Sikorskiego w samej koszuli. Niestety to nie jest zaginiony 19-letni Radosław Zalewski. Poszukiwania nadal trwają.

W związku z tym, że wczorajsze działania nie przyniosły rezultatu, policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.(koordynator dostępny przez 24h)

Nowe informacje w sprawie zaginionego 19-letniego Radka [AKTUALIZACJA] poszukiwany Olsztyn, Wiadomości
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
8 stycznia 2019 00:17

Pojebani jesteście na 100 coś mu się stało choć prośmy Boga żeby tak nie było ale młody chłopak tak daleko od domu sam dobrze to nie wwróży miejmy nadzieje się odnajdzie

O
6 stycznia 2019 14:12

Policja powinna dotrzeć do mieszkania tej pary i sprawdzić tam dokladnie

Polecane