Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
piątek, 6 Grudzień, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Nowe informacje w sprawie zaginionego 19-letniego Radka [AKTUALIZACJA]

reklama

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie nie ustają w poszukiwaniach zaginionego w noc sylwestrową 19-letniego mieszkańca Ostrowi Mazowieckie. Mężczyzna przyjechał do swoich znajomych do Olsztyna na ul. Stawigudzką aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Około na godzinę przed północą opuścił on grupę znajomych i odszedł w nieznanym na chwilę obecną kierunku. Z policyjnych ustaleń wynika, że kontakt z młodym człowiekiem jego znajomi stracili około godziny 23:00, a ostatni raz widziany był w okolicy ul. Wilczyńskiego w Olsztynie.

Zaginiony mężczyzna to 19-letni Radosław Zalewski, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Najważniejszą cechą charakterystyczną zaginionego jest to, że w chwili zaginięcia miał na sobie ubranie nieadekwatne do panujących tego dnia trudnych warunków atmosferycznych. 19-latek w chwili zaginięcia nie miał na sobie kurtki, a jedynie koszulę w kratę.

Do chwili obecnej przy poszukiwaniach zaginionego pracowało i nadal pracuje kilkudziesięciu policjantów służby prewencyjnej i kryminalnej, specjaliści ds. poszukiwań osób zaginionych z Polskiego Czerwonego Krzyża, funkcjonariusze z Państwowej Straży Pożarnej czy Ochotniczej Straży Pożarnej. Działania poszukiwawczo – penetracyjne prowadzone są m.in. w rejonie ul. Stawigudzkiej, Bartąga i Rusi w kierunku drogi krajowej nr 51 a także rzekę Łynę oraz jej brzeg.. Do przeczesania trudnego terenu jest wykorzystywany taki sprzęt jak: łodzie, dron czy quady. Niestety pomimo wiedzy i doświadczeniu funkcjonariuszy prowadzących tego typu działania, a także wykorzystania specjalistycznego sprzętu do chwili obecnej nie udało się odnaleźć zaginionego 19-latka.

reklama

W związku z tym, że wczorajsze działania nie przyniosły rezultatu, policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.

Więcej:

Czy koledzy szukali Radka? Kto zgubił portfel? Wyniki naszego śledztwa

Ujawniamy! Tak wyglądał Radosław Zalewski kiedy zaginął [WIDEO]

Gdzie jest Radek? Organizatorzy imprezy poddali się badaniu na wykrywaczu kłamstw

Mama zaginionego Radka apeluje: – Oddajcie mi syna!

Przerażające ustalenia detektywa ws. Radka. Składa zawiadomienie do prokuratury

Zagadkowe zaginięcie Radosława Zalewskiego. Nowe informacje!

Gdzie jest Radek? Znajomi zorganizowali internetową zrzutkę na detektywa

Nowe zdjęcia zaginionego Radosława Zalewskiego. Czy ktoś go widział?

W poszukiwanie Radka włączył się prywatny detektyw. Wyznaczył dużą nagrodę za pomoc

AKTUALIZACJA

3 stycznia, godz. 21:00

Uwaga z ostatniej chwili ws. zaginionego 19-latka. Ustalone zostało, że kamery zarejestrowały Radosława Zalewskiego o g. 00:24 na skrzyżowaniu ul. Jarocka/Sikorskiego. Policja dotarła też do sklepu spożywczego przy ul. Jarockiej 41a do którego przyszła para ludzi i mówiła, że widzieli poszukiwanego w samej koszuli, którym się zaopiekowali. Tzn. zaprosili go swojego domu i dali chłopakowi kurtkę, czapkę i rękawiczki co znaczy że 19-latek wyglądał inaczej niż w pierwotnym opisie. Wciąż nie wiemy w którym kierunku odszedł i z jakiego dokładnie adresu.

Policja musi koniecznie dotrzeć do osób, które przygarnęły 19-latka.

4 stycznia, godz. 10:00

Policja dotarła do małżeństwa, które zaopiekowało się mężczyzną idącym ul. Sikorskiego w samej koszuli. Niestety to nie jest zaginiony 19-letni Radosław Zalewski. Poszukiwania nadal trwają.

W związku z tym, że wczorajsze działania nie przyniosły rezultatu, policja prosi o jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego. W tej sprawie najlepiej jest się skontaktować z Komendą Miejską Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 89 522 34 24. Wiadomości dotyczące zaginionego 19-latka można również przekazywać osobie bezpośrednio nadzorującej akcję poszukiwawczą pod nr tel. 605 549 341.(koordynator dostępny przez 24h)

reklama

grudzień, 2019

28GRU19:00VOO VOO PRZEKROJOWOZamek Kapituły Warmińskiej, Zamkowa 2Kategoria wydarzenia:Koncerty

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

12 KOMENTARZE

 1. Pojebani jesteście na 100 coś mu się stało choć prośmy Boga żeby tak nie było ale młody chłopak tak daleko od domu sam dobrze to nie wwróży miejmy nadzieje się odnajdzie

 2. Zaginął młody mężczyzna!!! Ludzie ogarnijcie mózgi!!! Pomyślcie trochę gdyby to ktoś z waszych bliskich zaginął i byłyby właśnie takie komentarze, co czulibyście wy i wasze rodziny!!! Znieczulica ludzka nie zna granic!! Jeśli sami byście byli w potrzebie to byście błagali kogo by popadło, a tak najlepiej drwić z czyjegoś nie szczęścia!!! Jeśli macie pisać tego typu durnoty to lepiej się zamknijcie i zajmijcie się swoim życiem A nie jeszcze komuś sprawiacie przykrość!! Nazwa miejscowosci- raptem nie odpowiada…naprawde szczyt chamstwa i debilstwa!!!!!

  • Nikt normalny nie pozwolił by wyjść samemu koledze w koszuli jeszcze co to za znajomi lepiej nie mieć w cale niż takich wspułczyje rodzinie

   • Oni nie widzieli jak wychodził z mieszkania, ponieważ panował tam duży tłok… Zauważył to dopiero właściciel mieszkania jak każdy zabrał swoje kurtki, że jego została. Następnie poszli go szukać.

    • Skoro Oni twierdzą że powiedział że idzie po alkohol do sklepu więc jakim cudem nie wiedzieli? Dzwonił do nich kilka razy że się zgubił więc jak nie wiedzieli?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Znany celebryta będzie walczył na Gali MMA w Olsztynie! Czy przegra?

Pochodzący z Olsztyna zawodnik 13 grudnia wystąpi na gali Celtic Gladiator w Olsztynie! Bilety dostępne na: KupBilecik.pl Dla Alana Kwiecińskiego (27 l.) będzie to czwarta walka,...

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

RABATOL.PL

X