fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 1 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Policja poszukuje olsztyńskich wandali

Wiadomości Policja poszukuje olsztyńskich wandali

Wydział d/w z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców zniszczenia szlabanu poprzez jego złamanie. Wartość zniszczonego mienia to kwota ponad tysiąca złotych.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciu proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w/ z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 30 / 112. Informacje można również wysyłać mailowo: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Jesteśmy świadomi, że załączone zdjęcie z wizerunkami sprawców nie jest perfekcyjne, ale mamy nadzieję, że na jego podstawie uda nam się ustalić wizerunki mężczyzn, którzy muszą odpowiedzieć za wandalizm.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKMP Olsztyn

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x