17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Poszukiwana przez olsztyńska policję. Nagranie z monitoringu

Strona główna Wiadomości Poszukiwana przez olsztyńska policję. Nagranie z monitoringu
reklama

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania kobiety, która z przystanku tramwajowego przywłaszczyła damską torebkę. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu Policja publikuje wizerunek podejrzanej o przywłaszczenie kobiety.

Policjanci z olsztyńskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku kobiety, która jest podejrzewana o przywłaszczenie z przystanku tramwajowego damskiej torebki. Zdarzenie miało miejsce w dniu 05.10.2018r. Na przystanku tramwajowym przy ul. Andersa w Olsztynie. W torebce znajdowały się m.in. pieniądze czy dokumenty.

reklama

Takie sytuacje nie powinny przejść do porządku dziennego a kobieta podejrzewana o przywłaszczenie cudzego mienia nie może pozostać bezkarna. W związku z tym Policja publikuje wizerunek sprawczyni przywłaszczenia i zwraca się z jednoczesną prośbą o pomoc w ustaleniu jej tożsamości. Wszystkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych kobiety lub zlokalizowania jej miejsca zamieszkania można przekazywać osobiście w KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, pod nr tel. 89 522 38 31 lub mailowo na adres: [email protected]

reklama
ŹródłoKMP Olsztyn
reklama

1 KOMENTARZ

  1. może ta kobieta wzięła i szuka właściciele. hm też kiedyś znalazłem portfel, na facebooku znalazłem właściciela i zwróciłem mu. zastanawia mnie co by było gdyby mnie wtedy nagrał kamera. też byłbym podejrzany o przywłaszczenie cudzego mienia?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma