fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Poszukiwana przez olsztyńska policję. Nagranie z monitoringu

WiadomościPoszukiwana przez olsztyńska policję. Nagranie z monitoringu

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania kobiety, która z przystanku tramwajowego przywłaszczyła damską torebkę. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu Policja publikuje wizerunek podejrzanej o przywłaszczenie kobiety.

reklama

Policjanci z olsztyńskiej komendy zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku kobiety, która jest podejrzewana o przywłaszczenie z przystanku tramwajowego damskiej torebki. Zdarzenie miało miejsce w dniu 05.10.2018r. Na przystanku tramwajowym przy ul. Andersa w Olsztynie. W torebce znajdowały się m.in. pieniądze czy dokumenty.

Takie sytuacje nie powinny przejść do porządku dziennego a kobieta podejrzewana o przywłaszczenie cudzego mienia nie może pozostać bezkarna. W związku z tym Policja publikuje wizerunek sprawczyni przywłaszczenia i zwraca się z jednoczesną prośbą o pomoc w ustaleniu jej tożsamości. Wszystkie informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych kobiety lub zlokalizowania jej miejsca zamieszkania można przekazywać osobiście w KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, pod nr tel. 89 522 38 31 lub mailowo na adres: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama