Mamed Khalidov zakończył karierę!

  2
  Mamed Khalidov zakończył karierę!
  Autor zdjęcia: MMA Rocks

  Tomasz Narkun ponownie górą w starciu z Mamedem Khalidovem. Mamed Khalidov postanowił zakończyć karierę. Ogłosił to po rewanżowej walce.

  W walce wieczoru i jednocześnie podczas największego rewanżu w historii KSW, doszło do starcia pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej, Tomaszem Narkunem i prawdziwą legendą MMA, Mamedem Khalidovem.

  Od wymiany potężnych kopnięć na nogi rozpoczęli walkę obaj zawodnicy. Mamed trafił również Narkuna mocnym ciosem, po którym Narkun upadł na matę, ale błyskawicznie wrócił do walki.

  W drugiej odsłonie fighterzy ponownie okopywali sobie nogi. W pewnej chwili Mamed trafił jednak Narkuna przypadkowo palcem w oko. Po chwili przerwy spowodowanej tą sytuacją, walka ponownie się rozpoczęła i zawodnicy dalej prowadzili ją w stójce. Za sprawą Narkun starcie dwa razy trafiło również do parteru, ale dopiero w trzeciej odsłonie boju Tomek po obaleniu zdobył na dłużej pozycję dominującą i kontrolował z góry Mameda. Nagle Khalidov zupełnie odwrócił sytuację i to ona zaczął obijać z góry Narkuna. Żaden jednak z fighterów nie znalazł sposobu na skończenie starcia przed czasem.

   

  Sędziowie zdecydowali, że w rewanżowym boju górą okazał się ponownie Tomasza Narkun.

  Oficjalny wynik: Tomasz Narkun pokonał Mameda Khalidova jednogłośną decyzją sędziów, (30:27, 29:28, 29:28)

  2 komentarzy
  Najlepsze
  Najnowsze Najstarsze
  Informacje zwrotne w treści
  Wyświetl wszystkie komentarze