20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Michelin wspiera olsztyńskich strażaków

Strona główna Wiadomości Michelin wspiera olsztyńskich strażaków
reklama

Dziś o godz. 13:00 nastąpi uroczyste przekazanie sprzętu sportowego dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie ufundowanego przez Michelin Polska. Zakupione bieżnia, hantle czy liny pomogą strażakom lepiej dbać o ich kondycję fizyczną potrzebną w codziennym ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców w czasie interwencji.


Potrzebujesz reklamy przed świętami lub Sylwestrem?
Mamy potencjał dotarcia do 150 000 mieszkańców Olsztyna!
Zapraszamy do współpracy. Oferta TUTAJ.


reklama

Przekazanie sprzętu odbędzie się w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Niepodległości 16 w Olsztynie w środę 28 listopada o godz. 13:00. W wydarzeniu wezmą udział zarówno strażacy, jak i przedstawiciele firmy, która ufundowała sprzęt sportowy o łącznej wartości ponad 8000 zł.

– Jest nam ogromnie miło, że po raz kolejny mogliśmy pomóc olsztyńskim strażakom w pełnieniu ich służby. Wszyscy wiemy jak ciężka, niebezpieczna i jednocześnie ważna dla całego miasta jest to praca – podkreśla Grzegorz Wojasiński, Dyrektor Public Affairs Michelin Polska.

Strażacy otrzymają m.in. profesjonalną bieżnię treningową, hantle oraz liny do ćwiczeń, dzięki którym będą mogli dbać o kondycję fizyczną w oczekiwaniu na kolejne interwencje. Fabryka już od wielu lat wspiera Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie. Wcześniej firma ufundowała m.in. specjalistyczne opony o wartości ponad 50 tys. zł.

Podczas środowej uroczystości firmę Michelin Polska reprezentować będą Dyrektor Public Affairs Grzegorz Wojasiński oraz Szef Serwisu Bezpieczeństwa Paweł Drzewiecki.

Więcej:

Wielomilionowa inwestycja Michelin w Olsztynie

Nową linią miejską do fabryki Michelina

Michelin odkupił miejskie grunty

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma