17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Balony na każdą okazję, świetna oferta w Olsztynie

Strona główna Artykuł sponsorowany Balony na każdą okazję, świetna oferta w Olsztynie
reklama

Jeżeli planujecie zorganizować imprezę urodzinową dla dziecka, bądź po raz ostatni świętujecie przed ślubem, to z pewnością warto zadbać o odpowiedni wystrój sali. Pani Beata z Party Shop bez wątpienia w tym pomoże. Sama nazwa jest chwytliwa, bo odnosi się do tematyki tego biznesu – sklep, w którym znajdziemy balony na imprezy.

reklama

Z helem, foliowe, lateksowe, ledowe czy z własnoręcznie robionym konfetti w środku – to tylko niektóre z rodzajów balonów w bogatej ofercie salonu. Do każdego zakupionego balonu lateksowego dodawany jest w prezencie bezpłatny żel, który zwiększa żywotność tworzywa nawet 25-krotnie. Nowością są balony z nadrukowaną chmurką, po której można pisać, jak po tablicy. – Sprzedajemy pojedyncze balony i całe kompozycje: dla zakochanych, na baby shower, czy z podobiznami bohaterów bajek – mówi właścicielka.

Ceny są bardzo konkurencyjne: balony helowe o rozmiarze do 45 cm kupimy już za 14 zł za sztukę. Największe i najtrwalsze – w kształcie cyfr, bądź liter – kosztują 38 zł/sztukę. Jeżeli chodzi o balony lateksowe, to za standardowe zapłacimy 3,5 zł, z nadrukiem – 4,5 zł, ledowe (świecące) – 5 zł, natomiast wypełnione konfetti – 6 zł.
Pani Beata opowiedziała nam o swoim projekcie: – Pomysł zrodził się z potrzeb rynku. Nie było do tej pory takiego sklepu, który zaopatrywałby imprezy i dowoził akcesoria na miejsce, a dodatkowo zapewniał animację. Od dziecka przejawiam zdolności artystyczne, dlatego chciałam pójść w tym kierunku, aby się realizować.
I idzie jej to dobrze. Sklep z balonami zaczął funkcjonować od stycznia, a może już liczyć na stałych klientów. – Każdego dnia przychodzi coraz więcej osób. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam klienta. Salon jest otwarty siedem dni w tygodniu. Zamówienia mogą być realizowane nawet po godzinach pracy. To znaczy, że jestem w stanie dostarczyć balony, nawet koło godziny 20. Wszystko zależy od upodobań klienta i typu imprezy – dodaje pani Beata.

A tych jest cały szereg: od dziecięcych urodzin przez osiemnastki, po wieczory kawalerskie i panieńskie. Poza balonami w ofercie nie mogło zabraknąć również i innych gadżetów, jak czapek policyjnych, hełmów wikingów, kasków strażackich, peruk, girland czy śmiesznych okularów. Do kupienia są także słomki, świeczki i talerzyki – niezbędny element urodzin. Cały asortyment jest dostępny na bieżąco. – Pracujemy z hurtowniami, które w ciągu 24 godzin są w stanie dowieźć brakujące produkty – dodaje pani Beata. Właścicielka, na specjalne zamówienie, tworzy również wiszące dekoracje, m.in. kule typu honeycomb.
Sklep z balonami Party Shop znajduje się w kręgielni w sercu Jarot tuż przy skrzyżowaniu ulic Wilczyńskiego i Boenigka. Lokalizacja nie była przypadkowa. – Do kręgielni przychodzi dużo osób. Dlatego, gdy tylko dowiedziałam się, że mają wolną salę, od razu postanowiłam otworzyć sklep właśnie tam – tłumaczy właścicielka. Pomieszczenie wyremontowała, w oknach zawiesiła zasłony. Jest kolorowo i pogodnie, co oddaje charakter pani Beaty. Dodatkowo, ludzie świętujący w kręgielni urodziny, bądź ostatnie chwile wolności mogą liczyć na 10-procentowy rabat w Party Shop.

Dane kontaktowe:
Baloniarnia Party Shop, ul. Boenigka 29 (wejście od ul. Wilczyńskiego),
tel. 518 679 651,
strona na Facebooku: Baloniarnia-Party SHOP Olsztyn.

reklama
reklama
reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma