17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Uwaga kierowcy! Ważne zmiany w organizacji ruchu w gminie Purda

OlsztynUwaga kierowcy! Ważne zmiany w organizacji ruchu w gminie Purda

Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie informuje mieszkańców i użytkowników drogi powiatowej nr 1468N w miejscowości Pajtuny (gmina Purda) o planowanych utrudnieniach w ruchu drogowym. Te niezbędne zmiany są konsekwencją zaplanowanego remontu, dotyczącego wymiany nawierzchni jezdni.

reklama

Zgodnie z harmonogramem robót 10 czerwca 2024 roku kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w czasie prac frezowania nawierzchni. Ruch na tym odcinku będzie możliwy do przejazdu, jednakże prosi się o zachowanie szczególnej uwagi.

Natomiast 13 czerwca 2024 roku, w godzinach od 9:00 do 14:00, nastąpi całkowite zamknięcie drogi w miejscu wykonywanych prac na odcinku około 200 metrów. Wyłączenie to jest niezbędne, będzie kładziona nowa nawierzchnia. W tym czasie wyznaczony zostanie objazd przez miejscowość Patryki, który umożliwi dotarcie do Purdy.

reklama

Apeluje się o uwagę i dostosowanie się do tymczasowej zmiany organizacji ruchu, stosowanie się do tymczasowego oznakowania oraz uwzględnianie wskazówek osób kierujących ruchem. Wszelkie zmiany wprowadzane są dla zapewnienia bezpieczeństwa i poprawy jakości infrastruktury drogowej.

Uwaga kierowcy! Ważne zmiany w organizacji ruchu w gminie Purda ruch drogowy Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: Powiat Olsztyński, fot: Powiat Olsztyński

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane