fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 9 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Escape Us – prawdopodobnie najlepsza rozrywka offline w Olsztynie!

Zegar nieubłaganie odmierza czas. Czy Ty i Twoi znajomi uporacie się z rozwikłaniem zagadki? Czy uda Wam się wydostać z pokoju przed upływem 60 minut? Przekonajcie się, odwiedzając Escape Us! Pokój zagadek to znakomita alternatywa dla piwa i kręgli, dzięki której spędzicie razem niezapomniany i emocjonujący, a przy okazji przetestujecie swoją spostrzegawczość i umiejętność współpracy. Czy jesteście gotowi na nową przygodę?

Escape Us to nowy escape room w Olsztynie, który dysponuje aktualnie trzema pokojami, z których każdy skrywa inną zagadkę:

1) TAJEMNICE VIOLETTY
Nie lada gratka dla miłośników poszukiwania skarbów: pewna piosenkarka skrywa w swoim mieszkaniu Skarb Dający Radość – macie godzinę, by go odnaleźć, inaczej skarb przepadnie na zawsze.

2) STATEK PIRATÓW
Co byście zrobili, gdyby po przebudzeniu okazało się, że zostaliście porwani przez piratów? Macie okazję przekonać się o tym w kolejnym pokoju – tym razem stylizowanym na piracki statek. Pozostało Wam tylko 60 minut, by z niego uciec.

3) SCHRON
A oto najtrudniejszy z pokojów, stworzony z myślą o najbardziej doświadczonych graczach. Miejsce zagadki to schron z czasów PRL, który zapewnia ludziom przetrwanie w razie ataku lub skażenia. Wszystko tu wydaje się być OK, do czasu…

4) PLAC ZABAW
Pokój, w którym wszystkie zagadki zbudowane są na zabawkach… Otwarcie pokoju już niebawem!

Olsztyński Escape Us to znakomite miejsce, by:
– spędzić ekscytujący czas ze znajomymi,
– zorganizować wyjątkową integrację pracowników,
– urządzić emocjonujący wstęp do wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego,
– wyprawić niezapomniane urodziny,
– sprawić frajdę całej rodzinie (na życzenie klienta pokoje mogą być dostosowane do obecności najmłodszych).

Nie zwlekaj, zarezerwuj pokój on-line na stronie internetowej Escape Us: www.escape-us.pl
UWAGA: w Escape US honorowane są Olsztyńskie Karty VIP, które upoważniają do korzystania z atrakcji po promocyjnych cenach! Karty można nabyć bezpośrednio w naszym escape room’ie.

Escape US
Adres: Lubelska 19 Olsztyn
vis a vis Makro (budynek Ubezpieczenia Zieniewicz)
e-mail: [email protected]
tel: 731855755

 

Specjalna oferta:

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...