18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu zwłok mężczyzny. Opublikowano zdjęcia

OlsztynPolicja prosi o pomoc w rozpoznaniu zwłok mężczyzny. Opublikowano zdjęcia

Policja w Olsztynie prosi o pomoc w identyfikacji ciała mężczyzny, które zostało znalezione w pustostanie przy ulicy Sielskiej.

reklama

24 marca 2024 roku, w opuszczonym budynku na ulicy Sielskiej w Olsztynie, odkryto ciało nieznanego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia znaleziono go ubranego w niebieską bluzę z kapturem oraz czarną koszulkę z długim rękawem. Na jego ręce znajdowała się niebieska opaska z napisem „Mam cukrzycę”, co może być kluczową wskazówką w jego identyfikacji.

Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie podjął natychmiastowe działania mające na celu ustalenie tożsamości zmarłego. Współpraca z Laboratorium Kryminalistycznym zaowocowała wykonaniem rekonstrukcji wizerunku mężczyzny, którą policja opublikowała, apelując o pomoc w rozpoznaniu osoby.

reklama

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich, którzy mogliby rozpoznać mężczyznę lub dostarczyć jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, o kontakt. Osoby mogące pomóc proszone są o zgłaszanie się telefonicznie pod numery: 47 731 34 96 lub 605 549 341.

Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu zwłok mężczyzny. Opublikowano zdjęcia Kronika policyjna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane