18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Co to była za noc?! Wandal niszczył wszystko na Starym Mieście w Olsztynie. Jest nagranie

OlsztynCo to była za noc?! Wandal niszczył wszystko na Starym Mieście w...

Policjanci w Olsztynie publikują wizerunek mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie szyb w budynku zakonu przy ulicy Jana Długosza. Mężczyzna ten może być również powiązany z uszkodzeniem zaparkowanego samochodu w tej samej okolicy. Olsztyńska policja apeluje o pomoc w identyfikacji sprawcy.

reklama

Zdarzenie miało miejsce w nocy z 12 na 13 marca 2024 roku. Nieznany sprawca, działając w okolicy ulicy Jana Długosza w Olsztynie, powybijał szyby w budynku zakonu, powodując straty materialne oszacowane na niemal 4000 złotych. Policja podejrzewa, że ten sam sprawca mógł również uszkodzić nadwozie samochodu zaparkowanego niedaleko miejsca pierwszego incydentu.

W ramach śledztwa zabezpieczono nagrania z monitoringu, które mogą pomóc w identyfikacji sprawcy. Zapis wideo przedstawia mężczyznę w trakcie dewastacji mienia. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą rozpoznać osobę widoczną na nagraniu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy. Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerami 47 731 34 64, 47 731 34 24, lub drogą mailową na adres: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane