fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 31 maja, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zapraszamy na Urodziny Galerii Warmińskiej – czekają rabaty i prezenty


Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na [email protected] lub FB m.me/twojkurierolsztyn

W weekend 9 i 10 września Galeria Warmińska będzie świętowała swoje trzecie urodziny. Już teraz zapraszamy na nie wszystkich ceniących udane zakupy z dużymi rabatami, dobrą zabawę i lubiących otrzymywać prezenty – z okazji urodzin to Galeria będzie obdarowywać swoich gości! 

Świętowanie trzecich urodzin Galerii Warmińskiej będzie trwało 9 i 10 września i będzie miało wiele odsłon – przez cały weekend sklepy i butiki będą oferowały swoim klientom rabaty na zakupy (o ich wysokości będą informowały plakaty przy wejściu do każdego z nich), a do tego moc atrakcji przygotowuje gościom sama Galeria Warmińska. Jedna z atrakcji, dmuchana piłkarska bramka NC+, do której będzie można strzelać gole, będzie czekała na wszystkich przed Galerią Warmińską. Kolejne niespodzianki m.in. możliwość robienia darmowych zdjęć w atrakcyjnych ramkach Fotojokera i wysyłanie ich przy pomocy smartfonu bliskim będą czekały na galeriowych pasażach.

Największe urodzinowe świętowanie z Galerią Warmińską rozpocznie się 9 września o godz. 12.00 i potrwa tego dnia do godz. 20.00. „Wszyscy, którzy w tym czasie zrobią w Galerii zakupy o wartości minimum 100 zł będą mogli wziąć udział  w urodzinowej zabawie, w której przygotowaliśmy dla naszych klientów rekordową ilość, bo ponad 1,5 tys. nagród!” – zaprasza dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.
Ci, którzy wydadzą 9 września między godz.12, a 20.00 minimum 100 zł i będą chcieli wziąć udział w zabawie będą musieli zarejestrować swój paragon w urodzinowym stoisku u hostess. Każdy paragon zostanie oznaczony tak, że jednego dowodu zakupu będzie można użyć tylko raz.
Po zarejestrowaniu paragonu uczestnicy urodzin otrzymają nie lada zadanie do wykonania, które będzie polegało na trafieniu piłką w wielkie logo Galerii Warmińskiej. Każdy, komu się to uda będzie mógł wybrać jeden z 1,5 tys. balonów, którymi tego dnia będzie wypełniona scena. W balonie, oprócz kolorowego konfetti, będzie krył się numer koperty z nagrodą. Co jest w wylosowanej kopercie wskażą klientom hostessy. Do wygrania będą m.in. bony zakupowe do sklepów i butików Galerii Warmińskiej (np. karta podarunkowa o wartości 150 zł do New Balance, miesięczny karnet Open do Kinetic, czy torebki i apaszki z Greenpoint), zaproszenia do Multikina, kupony do barów i kawiarni, czy gadżety i upominki zarówno najemców galerii, jaki samej Galerii Warmińskiej. Jubirex na tę okazję przygotował 29 kompletów srebrnej biżuterii a TK Maxx vouchery zakupowe. Dodatkowo Galeria Warmińska podarowała naszym gościom ponad 200 wejściówek na basen a Aquasfera Galeria Warmińska bilety open i karty OSiR „Olsztyn Sport”. Wyjątkową niespodziankę – pobyt dla dwóch osób oraz vouchery do SPA i luksusowe zabiegi pielęgnacyjne – uczestnikom naszych urodzin podarował Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

„Niezależnie od nagród ukrytych w balonach pięć osób, które w czasie trwania urodzin wydadzą na zakupy najwięcej otrzymają nagrody specjalne – dwa rowery ufundowane przez sklep Sport Deręgowski. Kolejne dwie osoby, które zmieszczą się pod względem wydanej kwoty w pierwszej piątce, otrzymają bony od biura podróży Itaka o wartości 500 zł. Ostatnią nagrodą specjalną będzie luksusowy weekendowy pobyt w Hotelu Krasickim ” – dodaje dyrektor Tur i podkreśla, że te nagrody nie będą losowane, tylko przekazane osobom, które zarejestrują u hostess paragony o najwyższej wartości.
Do udziału w urodzinowej zabawie nie będą upoważniały paragony wydane w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, kantorze, wpłaty i wypłaty w bankomatach, doładowania telefonów i bilety komunikacji miejskiej oraz paragony wydane na zakup alkoholu i papierosów.

Przez trzy lata swojej działalności Galeria Warmińska na dobre wpisała się w krajobraz zakupowej mapy regionu i kraju. Jesteśmy największym centrum handlowym w tej części Polski, wiele sieciowych butików ma w Galerii Warmińskiej jedyne swoje punkty w regionie. Przyjezdnym przypominamy, że z dworców PKP i PKS można do nas dojechać  bezpośrednio tramwajem. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Warte uwagi

Dlaczego warto studiować w Elblągu a nie w Olsztynie?

Konkurencyjna oferta edukacyjna i doskonała baza dydaktyczna – tym kusi przyszłych kandydatów na studia Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Jeszcze parę lat temu pomysł studiowania w Elblągu...

W Olsztynie powstaje niesamowite osiedle. To będą pierwsze tak prośrodowiskowe mieszkania

Coraz więcej ekologicznych rozwiązań w olsztyńskim budownictwie mieszkaniowym. Nowe pro ekologiczne osiedle znanego dewelopera już w sprzedaży. Nasze miasto, rozbudowuje się, powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe...

Innowacyjna automatyczna kurtyna dezynfekująca stanęła w Szpitalu Wojewódzki w Olsztynie

Pochodząca z Olsztyna spółka JCP Medica, jako pierwsza w Polsce, opracowała innowacyjny i skuteczny sposób dezynfekcji ludzi – automatyczną kurtynę dezynfekującą. Produkt można zastosować...

Konkurs