18 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Rodzice nie żyją, 4-letnie dziecko ranne

IławaZderzenie osobówki z ciężarówką. Rodzice nie żyją, 4-letnie dziecko ranne

Wczorajsze popołudnie (9.05.) przyniosło dramatyczną sytuację na drodze krajowej numer 537 między miejscowościami Marwałd i Wygoda w powiecie ostródzkim. Jak poinformował podkomisarz Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie, samochód osobowy marki Opel, prowadzony przez 30-letniego mężczyznę, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, zderzając się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką.

reklama

W wyniku zderzenia zginęli zarówno kierujący Oplem jak i jego 28-letnia pasażerka. W pojeździe podróżowała również 4-letnia dziewczynka, która, na szczęście, przeżyła wypadek. Dziecko zostało natychmiast przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Jej stan określono jako stabilny.

Policjanci potwierdzili, że kierujący ciężarówką, zarejestrowaną w powiecie iławskim, był trzeźwy w momencie wypadku. Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, która ma za zadanie wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

reklama

Ofiary wypadku to rodzina z Sampław w gminie Lubawa.

źródło: infoilawa.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
👽👽👽
10 maja 2024 19:45

Powinno się sprzedac dziecko lub dać do lpg dla eksperymentu

Polecane