22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Nocne przygody kierowcy Audi. Z imprezy prosto do rowu!

OlsztynNocne przygody kierowcy Audi. Z imprezy prosto do rowu!

Wczesnym rankiem w sobotę, 13 kwietnia 2024 roku, policjanci z Olsztynka interweniowali na drodze krajowej nr 16. 28-letni kierowca Audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Incydent, na szczęście, nie spowodował żadnych poważniejszych obrażeń.

reklama

Do zdarzenia doszło około godziny 4:30. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zastali mężczyznę mającego trudności z porozumiewaniem się oraz utrzymaniem równowagi, czuć było od niego alkohol. Przeprowadzone na miejscu badanie alkomatem potwierdziło, że kierowca miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.

28-latek tłumaczył, że wracał z imprezy i postanowił samodzielnie kierować pojazdem do domu. Policjanci natychmiast zareagowali, zatrzymując prawo jazdy sprawcy oraz pojazd, którym się poruszał. Teraz mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Jego sprawą zajmie się lokalny sąd, a oskarżony może spodziewać się surowej kary za jazdę w stanie nietrzeźwości.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
22cm długodystansowiec
17 kwietnia 2024 08:47

Ile promili miał syn pana Grzymowicza gdy jechał pod prąd autem i uderzył w drzewo? A 2, B 1.3, C 1.7, D 1.5 ? Dlatego chce panem Szewczykiem rządzić z tylnego fotela ??

Arbuz
17 kwietnia 2024 08:24

No i bardzo dobrze. Pijakom zabierać samochody a delikwenta za kraty.

Polecane