22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Pożar pozbawił braci domu. Teraz mierzą się z koniecznością odbudowy życia od podstaw

OlsztynPożar pozbawił braci domu. Teraz mierzą się z koniecznością odbudowy życia od...

W miejscowości Biesowo, w województwie Warmińsko-Mazurskim, dwoje braci straciło dom w wyniku pożaru, który wybuchł w niedzielę 14 kwietnia 2024 roku. Zdarzenie to pozbawiło ich nie tylko dachu nad głową, ale także wszelkich środków do życia i przedmiotów codziennego użytku.

reklama

Pożar, który pochłonął dom, zmusił braci do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. W tej trudnej sytuacji, przyjaciele, rodzina i lokalna społeczność zjednoczyli siły, aby pomóc braciom stanąć na nogi. Zainicjowano zbiórkę, w której każda, nawet najmniejsza pomoc, ma ogromne znaczenie. Można przekazać datki finansowe, materiały budowlane, meble czy sprzęt RTV i AGD. Została założona specjalna zbiórka, aby zebrać środki na odbudowę domu, link do zbiórki tutaj.

Każda forma pomocy jest mile widziana. Pomoc ofiarowana w trudnych chwilach, jak mówią przyjaciele, ostatecznie wraca do osób, które jej udzielają, tworząc łańcuch wzajemnego wsparcia i solidarności.

reklama
Pożar pozbawił braci domu. Teraz mierzą się z koniecznością odbudowy życia od podstaw straż pożarna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
Pożar pozbawił braci domu. Teraz mierzą się z koniecznością odbudowy życia od podstaw straż pożarna Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

fot: KMP PSP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
……..
17 kwietnia 2024 08:17

Gdyby tylko ktoś wymyślił coś takiego jak ubezpieczenie od pożaru…

Polecane
Ogłoszenia