15 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Agnieszka zbiera pieniądze na sprowadzenie prochów brata do kraju

IławaAgnieszka zbiera pieniądze na sprowadzenie prochów brata do kraju

W obliczu osobistej tragedii i nadchodzącego macierzyństwa Agnieszka, mieszkająca w Anglii iławianka, zmaga się z finansowym wyzwaniem sprowadzenia prochów swojego zmarłego brata, Tomasza, do rodzinnego miasta Iławy. Zbiórka internetowa ma na celu pokrycie kosztów kremacji i pogrzebu.

reklama

Tomasz, urodzony i wychowany w Iławie, w ostatnich miesiącach swojego życia zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Zapalenie płuc, które zaatakowało go w listopadzie, szybko przerodziło się w niewydolność serca. Pomimo długiego pobytu w holenderskim szpitalu i walki o życie, zmarł w czwartek, 4 kwietnia.

Tomasz był nie tylko kochanym bratem i synem; był również osobą, która pomimo wielkich przeciwności losu, takich jak utrata nogi, nigdy nie przestała być wsparciem dla swoich najbliższych. Jego życie, pełne wyzwań, ale i niezachwianej odwagi, stało się inspiracją dla wielu.

reklama

Dla rodziny Tomasza, wiadomość o jego śmierci była druzgocącym ciosem, szczególnie dla jego siostry, Agnieszki, która niebawem przywita na świecie dziecko. Rodzina chce sprowadzić ciało Tomasza do Polski, a także zorganizować godny pochówek na cmentarzu w Iławie, gdzie mógłby spocząć obok swojej mamy i babci.

Koszty związane z kremacją ciała Tomasza i jego transportem do Polski, a także organizacją pogrzebu, wynoszą łącznie około 12 000 złotych. W odpowiedzi na te trudności Agnieszka założyła zbiórkę na portalu pomagam.pl pod hasłem “Sprowadzenie Tomka do Iławy”, licząc na wsparcie dobrych ludzi.

Każda, nawet najmniejsza wpłata, może pomóc w zrealizowaniu tego celu. Link do zbiórki.

reklama

źródło: infoilawa.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
fssdf
12 kwietnia 2024 13:44

To jest żart?

Polecane
Ogłoszenia