17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Napad na bank na Jarotach. Nagranie z monitoringu

Strona główna Wiadomości Napad na bank na Jarotach. Nagranie z monitoringu
reklama

Policjanci kryminalni z Olsztyna poszukują mężczyzny, który w ubiegły piątek napadł na jedną z placówek bankowych w Olsztynie przy ul. Wilczyńskiego. Policjanci wykonują szereg intensywnych czynności, zmierzających do ustalenia oraz zatrzymania sprawcy rozboju. Funkcjonariusze zwracają się również do osób, które mogłyby rozpoznać sprawcę napadu.

reklama

W piątek (23.06.2017r.) po godzinie 16:00 w Olsztynie na osiedlu Jaroty, do jednej z placówek bankowych wszedł mężczyzna, który przy pomocy przedmiotu przypominającego broń najpierw sterroryzował personel, a następnie zażądał wydania gotówki. Przerażony pracownik zastosował się do poleceń mężczyzny i wydał z kasy banku pieniądze, z którymi sprawca rozboju uciekł. Skradzionych zostało kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Zaraz po zdarzeniu powiadomione zostały wszystkie jednostki policji na terenie całego kraju.

Z zabezpieczonych nagrań monitoringu policja publikuje wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 601 457 510, lub 997, 112. Informacje można również wysyłać mailowo: [email protected]

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma