fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Napad na bank na Jarotach. Nagranie z monitoringu

WiadomościNapad na bank na Jarotach. Nagranie z monitoringu

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci kryminalni z Olsztyna poszukują mężczyzny, który w ubiegły piątek napadł na jedną z placówek bankowych w Olsztynie przy ul. Wilczyńskiego. Policjanci wykonują szereg intensywnych czynności, zmierzających do ustalenia oraz zatrzymania sprawcy rozboju. Funkcjonariusze zwracają się również do osób, które mogłyby rozpoznać sprawcę napadu.

W piątek (23.06.2017r.) po godzinie 16:00 w Olsztynie na osiedlu Jaroty, do jednej z placówek bankowych wszedł mężczyzna, który przy pomocy przedmiotu przypominającego broń najpierw sterroryzował personel, a następnie zażądał wydania gotówki. Przerażony pracownik zastosował się do poleceń mężczyzny i wydał z kasy banku pieniądze, z którymi sprawca rozboju uciekł. Skradzionych zostało kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Zaraz po zdarzeniu powiadomione zostały wszystkie jednostki policji na terenie całego kraju.

22-latek wyrwał torebkę kobiecie, która jechała rowerem do kościoła. W stanie ciezkim trafila do szpitala

Z zabezpieczonych nagrań monitoringu policja publikuje wizerunek sprawcy. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 601 457 510, lub 997, 112. Informacje można również wysyłać mailowo: rafal.prokopczyk@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze