Atrakcyjna praca na wakacje!

Atrakcyjna praca na wakacje!
Group of young people together outdoors in urban background. Men and women looking down

Rozpoczęło się lato, a wraz z nim pojawiły się nowe atrakcyjne oferty prac wakacyjnych – czyli możliwość podjęcia dodatkowej, często bardzo dobrze płatnej pracy sezonowej. Na szczególną uwagę zasługują oferty pracy za granicą, które stanowią doskonałe połączenie możliwości pracy z podróżami, a więc przyjemnego z pożytecznym.

Interesującym kierunkiem w tym roku wydaje się być Holandia i Belgia. Możliwość podjęcia pracy w tych krajach daje agencja pracy tymczasowej Axidus, działająca na naszym rynku już od 10 lat. Podjęcie pracy z pomocą agencji jest bezpłatne. Dodatkowo dostajemy gwarancję legalnego zatrudnienia, zorganizowanego wyjazdu, oraz możliwości bardzo atrakcyjnych zarobków.

Oferta skierowana jest głównie do uczniów i studentów, którzy mogą wyjechać na 6,8 lub 12 tygodni do prac produkcyjnych i ogrodniczych w okolicach Hagi i Rotterdamu. Głównymi atutami poza krótkimi terminami wyjazdów jest wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym, oraz gwarancja wspólnego zakwaterowania dla osób wyjeżdżających w parach. Jedynym warunkiem jest posiadanie ważnej legitymacji uczniowskiej albo studenckiej. Język angielski jest mile widziany, jednak nie wymagany do wyjazdów krótkoterminowych.

W tegorocznej ofercie agencji jest również praca przy obsłudze festiwali muzycznych. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja do Belgii, gdzie w lipcu pracownicy będą miel okazję pracy na festiwalu muzyki elektronicznej TOMORROWLAND! Agencja oferuje darmowe zakwaterowanie, wyżywienie, oraz transport w obie strony.

Jeśli chcesz skorzystać z oferty agencji Pracy Axidus skontaktuj się poprzez wysłanie CV na adres rekrutacja@axidus.pl,
bądź z oddziałem w Olsztynie ul. Kołobrzeska 1 lok.6 lub telefonicznie:
89 5330694, 89 5270327, 89 5264999.

Zachęcamy również do śledzenia ich profilu na Facebooku – FB.com/AxidusIsFun.

Atrakcyjna praca na wakacje! praca Artykuł sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości