24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Rozwalił biletomat kawałkiem betonu

OlsztynRozwalił biletomat kawałkiem betonu

W Olsztynie doszło do aktu wandalizmu, 25 lutego 2024 roku, przy stacji kolejowej Olsztyn-Śródmieście, nieznany dotąd mężczyzna uszkodził automat do sprzedaży biletów. Wykorzystując znaleziony w pobliżu kawałek betonu, sprawca rozbił ekran urządzenia, powodując szkody przekraczające 2 tysiące złotych.

reklama

* wideo

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na nagraniach z monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę odpowiedzialnego za ten bezsensowny czyn, proszony jest o kontakt z olsztyńską policją.

reklama

Informacje mogą być przekazywane osobiście w siedzibie Komendy, telefonicznie pod numerami 47 731 34 24, 47 731 38 30 lub drogą mailową. Policja liczy na czujność i współpracę mieszkańców, które mogą przyczynić się do szybkiego ustalenia tożsamości sprawcy i pociągnięcia go do odpowiedzialności.

Niszczenie mienia publicznego to poważny problem społeczny, który generuje dodatkowe koszty i niedogodności dla użytkowników. Policja i lokalne władze apelują o szacunek do wspólnego dobra oraz o zgłaszanie wszelkich obserwowanych aktów wandalizmu.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
syc
10 kwietnia 2024 21:28

Niedorozwój umysłowy. Niemało takich niestety.

Anonimowo
10 kwietnia 2024 22:55

Wierzyć się nie chce ,że takie rzeczy się zdarzają…Chyba ,że po mefedronie widział bankomat :-D.Milej odsiadki.

Polecane
Ogłoszenia