Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
3 C
Olsztyn
piątek, 6 Grudzień, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Nie lada gratką dla miłośników sportów wodnych jest dostępna nad jeziorem Ukiel

reklama

Flyboard® to urządzenie służące do uprawiania ekstremalnych sportów wodnych, które ma krótką historię został bowiem wynaleziony w 2011 roku. Można na nim wykonywać różnorodne akrobacje w wodzie i w powietrzu i poruszać się z dużą prędkością pod jej powierzchnią. Siłą napędową każdego Flyboard® jest skuter wodny, którego moc jest wykorzystywana do wytworzenia dwóch strumieni wody pod ciśnieniem. To one unoszą urządzenie wraz z użytkownikiem nad powierzchnię wody.

Korzystanie z tej niebywałej atrakcji oraz jej dostępność zawdzięczamy teamowi Flyboard Polska, który jest obecny codziennie na Plaży Miejskiej przy ul. Jeziorna 8.
Z pewnością jest to rozrywka zapewniająca sporą dawkę adrenaliny i jak się okazuje jest dostępna dla każdego.

reklama

Dodatkową atrakcją jest to, że lot na Flyboard® zostanie zarejestrowany przez kamerę GoPro. Warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrania jest dostarczenie własnej karty pamięci microSD o pojemności min. 8 GB.

Oto garść niezbędnych informacji dla osób zainteresowanych:

1. KTO MOŻE LATAĆ NA FLYBOARD®?

Użytkownicy muszą mieć ukończone 16 r.ż.. Nie ma żadnych limitów co do wagi i wzrostu osób latających.

2. GDZIE I W JAKICH MIEJSCACH MOŻNA LATAĆ NA FLYBOARD®?

Na produktach Zapata-Racing latamy: w jeziorze, w morzu, oceanie, oraz w innych w zbiornikach wodnych pod warunkiem min. 4 metrów głębokości. Zabronione jest użytkowanie w basenie oraz innych płytkich zbiornikach wodnych.

3. CZY LATANIE NA FLYBOARD® JEST BEZPIECZNE?

Tak. Instruktor przez cały czas kontroluje i dba o bezpieczeństwo użytkownika. Jego zadaniem jest sterować tak mocą ciśnienia wody aby w momencie jakichkolwiek problemów uniemożliwić kontakt uczestnika z zagrożeniem.

4. JAK DZIAŁA FLYBOARD® ?

Flyboard® to deska do latania nad taflą wody, wykonywania efektownych ewolucji oraz nurkowania, Sercem urządzenia jest skuter wodny do którego podłączony jest wąż (18 lub 23 metry) przekazujący strumień wodny do dysz umieszczonych pod naszymi stopami.

5. JAK WYSOKO MOŻNA SIĘ WZNIEŚĆ?

Flyboard® umożliwią loty nawet do 18 m. nad taflą wody. Oczywiście wysokość zależna jest od 3 czynników: długości węża, mocy skutera wodnego oraz ciężaru ciała użytkownika.

6. JAKIE SĄ OGRANICZENIA WAGOWE?

Nie ma ograniczeń wagowych!

7. CZY TRZEBA UMIEĆ PŁYWAĆ?

Wymagana jest umiejętność pływania!

8. JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO LOTU?

Jako iż jest to sport wykorzystujący w pełni mięśnie nóg jak i całego ciała, przed lotem zalecamy rozgrzewkę i rozciągnięcie wszystkich partii mięśni.

9. CO ZABRAĆ NA LOT?

Strój kąpielowy ( zalecamy jednoczęściowy dla kobiet 😉 ), ręcznik. Z naszej strony zapewniamy kask, kamizelkę oraz piankę

10. JAK DŁUGO TRWA SEZON W POLSCE?

Sezon rozpoczynamy z dniem 1 maja, kończymy 30 września. Start i koniec sezonu w pełni uwarunkowany jest od warunków pogodowych.

11. JAK DŁUGO TRWA NAUKA LATANIA?

W zależności od umiejętności użytkownika od 2 do 5 min.

Z całą pewnością wszystkim kochającym adrenalinę i wodę, przygoda z Flyboard® na lata utkwi w pamięci. Serdecznie zapraszamy do świata ekstremalnych przeżyć.

 

Plaża Miejska

Jezioro Ukiel
ul. Jeziorna 8
10-153 Olsztyn

rezerwacja:
tel: +48 796 456 333

reklama

grudzień, 2019

12GRU(GRU 12)12:00XI Warmiński Jarmark Świąteczny 2019Warmiński Jarmark Świąteczny, Stare Miasto

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Znany celebryta będzie walczył na Gali MMA w Olsztynie! Czy przegra?

Pochodzący z Olsztyna zawodnik 13 grudnia wystąpi na gali Celtic Gladiator w Olsztynie! Bilety dostępne na: KupBilecik.pl Dla Alana Kwiecińskiego (27 l.) będzie to czwarta walka,...

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

RABATOL.PL

X