17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Wyjeżdżasz na wakacje? Ubezpiecz się!

Strona główna Artykuł sponsorowany Wyjeżdżasz na wakacje? Ubezpiecz się!
reklama

W Olsztynie dostępna jest duża liczba pośredników oferujących sprzedaż wszelkiego rodzaju ubezpieczeń. Spośród wielu specjalizujących się w tym firm znaczącą rolę odgrywa PAKO UBEZPIECZENIA. Jest to dynamicznie rozwijająca się agencja ubezpieczeniowa, która zrzesza agentów z wieloletnim doświadczeniem.
Współpraca z 18 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje każdemu Klientowi możliwość porównania wielu ofert w jednym miejscu. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży i dobra znajomość rynku pozwoliły przygotować wiele atrakcyjnych rozwiązań, które bezpośrednio przekładają się na zapewnienie Klientom odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej.

Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach – zadaniem pośrednika jest dobranie odpowiedniego zakresu ubezpieczenia do potrzeb Klienta. Są wśród nich:

  • ubezpieczenia komunikacyjne – ubezpieczenie OC i AC, ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), assistance, ubezpieczenie szyb samochodowych, bagażu i in.;
  • ubezpieczenia majątkowe – kompleksowe ubezpieczenie mieszkań, domów i domków letniskowych oraz ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, a także ubezpieczenie jachtów i jednostek pływających;
  • ubezpieczenia podróży – ubezpieczenia kosztów leczenia za granicą (z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe i tropikalne), nieszczęśliwych wypadków za granicą, bagażu, kosztów poszukiwania i ratownictwa i in.;
  • ubezpieczenia firm i zawodowe – ubezpieczenia majątku firmy, odpowiedzialności cywilnej firmy, ubezpieczenia pracowników służby zdrowia, architektów, rolników, nauczycieli i wychowawców;
  • ubezpieczenia na życie, zdrowotne i wypadkowe – ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, wypadkowe (NNW), pracownicze ubezpieczenia grupowe i zdrowotne, pakiety medyczne, ubezpieczenia szkolne.
reklama

W salonie sprzedaży każdy Klient jest traktowany w sposób indywidulany. W zależności od sytuacji i potrzeb dobierane są odpowiednie produkty. Nie znajdziemy tu gotowej tabelki ze stawkami za ubezpieczenie. Na jego cenę wpływa kilka lub kilkanaście parametrów i u różnych osób stawki za taki sam produkt ubezpieczeniowy mogą się od siebie różnić.
W związku ze zbliżającym się sezonem wakacyjnym niezwykłym zainteresowaniem cieszą się ubezpieczenia na czas podróży. W biurze sprzedaży uzyskamy rzetelną informację, na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas podejmowania decyzji o zawarciu umowy ubezpieczenia na czas podróży. Przykładowo wiele osób pyta o Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ), która potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ ze świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa UE. Jednak należy pamiętać, że dodatkowe ubezpieczenie podróżne znacząco uzupełnia i rozszerza zakres ochrony proponowany przez NFZ (np. koszty transportu i ratownictwa nie zawsze są w pełni pokrywane w ramach powszechnego ubezpieczenia w kraju pobytu, co w przypadku braku innego zabezpieczenia generuje znaczny rachunek dla osoby poszkodowanej).

Dodatkowe ubezpieczenie podróżne możne objąć:
1. koszty leczenia (w tym koszty transportu medycznego);
2. następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW);
3. odpowiedzialność cywilną (OC);
4. koszty ratownictwa i poszukiwania – polecane szczególnie osobom aktywnie odpoczywającym;
5. bagaż;
6. assistance – m.in. pomoc finansową w przypadku utraty środków płatniczych, opiekę nad małoletnimi dziećmi, pomoc w uzyskaniu zastępników zagubionych lub skradzionych dokumentów i wiele innych.

Wyjeżdżając na wakacje własnym środkiem transportu, należy także pamiętać o kolejnym ubezpieczeniu – w przypadku awarii naszego pojazdu Assistance komunikacyjny zapewni bezstresowe i bezkosztowe kontynuowanie podróży.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży w celu zapoznania się ze szczegółami oraz skomponowania osobistego pakietu ubezpieczeń.

KOMPLEKSOWE UBEZPIECZENIA – 18 FIRM W 1 MIEJSCU!

tel. 605 597 547, 512 146 188
biuro: Olsztyn, al. Piłsudskiego 32 lok. 13

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma