26 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Tragiczny finał poszukiwań 76-latka

EłkTragiczny finał poszukiwań 76-latka

Po intensywnych działaniach poszukiwawczych, w które zaangażowane były różne służby i wolontariusze, znaleziono ciało 76-letniego mieszkańca Kopijek. Poszukiwania mężczyzny, który ostatni raz kontaktował się z rodziną w niedzielę, trwały od poniedziałku (25.03.24).

reklama

Ełccy policjanci wraz z pomocą strażaków, OSP, służby leśnej oraz grup poszukiwawczo-ratowniczych z różnych części regionu, przeczesywali teren wokół miejsca zamieszkania zaginionego. W poszukiwaniach użyto także psy tropiące, a obszar przeszukań obejmował pola, lasy i trudno dostępne bagna.

Przed południem we wtorek (26.03.24), około godziny 11, jedna z grup poszukiwawczych odnalazła ciało mężczyzny. Znajdowało się ono na bagnistym polu, co mogło utrudnić wcześniejsze próby odnalezienia zaginionego. Pod nadzorem prokuratora wykonano czynności procesowe. Ciało zostało zabezpieczone i przewiezione do sekcji, która ma na celu ustalenie dokładnej przyczyny śmierci 76-latka.

reklama

Działania poszukiwawcze pokazały dużą skalę współpracy między różnymi służbami oraz zaangażowanie lokalnej społeczności. Udział blisko 100 osób w akcji świadczy o solidarności i gotowości do pomocy w trudnych sytuacjach.

źródło: KMP Ełk, fot: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane