fbpx
5 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

13 maja Noc Zakupów w Galerii Warmińskiej

reklama

Ulubiona akcja klientów Galerii Warmińskiej nadciąga! Już 13 maja w godzinach 18-22.00 odbędzie się Noc Zakupów, w czasie której nie tylko można zrobić udane i tańsze zakupy ale i wygrać atrakcyjne nagrody.

Noc Zakupów to akcja, która ma ułatwić zapracowanym, cierpiącym na wieczny brak czasu ludziom zrobienie udanych zakupów w Galerii Warmińskiej. W tym dniu, tj. 13 maja, każda osoba, która wyda w sklepach i butikach Galerii Warmińskiej co najmniej 150 zł może wziąć udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród rzeczowych i bonów zakupowych. „Łączna suma nagród wynosi 30 tys. zł więc zabawa będzie miała dreszczyk emocji, bo to spora suma” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Z losowania atrakcyjnych nagród nie będą mogli skorzystać ci, którzy 13 maja wydadzą 150 zł w kantorach, punktach lotto, zakładach bukmacherskich, czy też ci, którzy taką kwotę wydadzą na bilety komunikacji miejskiej, papierosy i alkohol. „Pozostali klienci mogą zrobić zakupy na mniejsze kwoty nawet w kilku punktach, ważne, by w sumie wydali 150 zł. Hostessy zsumują kwoty z kilku paragonów” – podkreśla dyrektor Tur i dodaje, że paragony będzie można rejestrować w godz. 18-22. Wtedy też będzie można losować cenne nagrody.

reklama

Aby paragon (lub paragony) mogły wziąć udział w losowaniu nagród trzeba będzie je zarejestrować na specjalnych, dobrze widocznych stanowiskach hostess. Następnie na tzw. drzewku z nagrodami należy wybrać jedną z 600 kopert, w których będą ukryte informacje o nagrodzie dla posiadacza paragonów. „Udział w zabawie mogą brać dorośli, a dzieci za zgodą rodziców” – dodaje Tur.
Noc Zakupów to nie tylko możliwość wygrania nagród ale także okazja do kupienia w niższych niż zwykle cenach odzieży, obuwia, czy sprzętu AGD i RTV w sklepach i butikach Galerii Warmińskiej.

Każdy z butików przygotował własną propozycję rabatów na Noc Zakupów i większość będzie oferowała je na poziomie 20 proc. Na tyle zniżki możemy liczyć m.in. w Stefanelu, Taranko, Diverse Men, Giacomo Conti, Recman, w sklepach z odzieżą i obuwiem dziecięcym Bartek i Coccodrillo, a także w CCC, czy Ecco. 20 proc. rabaty będą oferowały także sklepy z artykułami do wystroju wnętrz Duka oraz Home&You.
Mężczyźni otrzymają 30 proc. zniżki na zakupy w Vistuli i Wólczance, zaś obuwie z wiosennej kolekcji w Entrze będzie tańsze o 40 proc.

O połowę tańsze ubrania będą mogli kupić klienci w Pepe Jeans i Morganie, w Klimatach niektóre towary będą tańsze aż o 70 proc. W sklepie z odzieżą sportową Regatta wybrane modele będzie można kupić taniej aż o 75 proc.
Rabaty podczas Nocy Zakupów wprowadzają też punkty gastronomiczne i kawiarnie, a także sklepy z zegarkami i biżuterią, m.in. w godz. 18-22 w Aparcie będzie obowiązywała 10 proc. promocja na zakup diamentów.
Także sklepy ze sprzętem będą miały niespodzianki dla klientów; np. RTV Euro AGD szykuje dla klientów promocyjne gadżety, np. krajalnice do jabłek, a w X-kom każdy, kto kupi laptopa, smartfon lub tablet otrzyma bezpłatnie zestaw pasujących do sprzętu gadżetów.
Partnerami tegorocznej Nocy Zakupów są: TK Maxx, Wrangler, Lee, Golden Rose, Deichmann, Deręgowski Sport, Intersport, Greenpoint, Prezentmarzen, Martes Sport.

Regulamin dostępny na www.galeria-warminska.pl.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

Przeczytaj także: