22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Nowa obietnica wyborcza w Olsztynie? Michał Urbański proponuje “Program Kiełbasa+”

OlsztynNowa obietnica wyborcza w Olsztynie? Michał Urbański proponuje "Program Kiełbasa+"

W świecie politycznych obietnic, gdzie “kiełbasa wyborcza” często ma więcej wspólnego z marzeniami niż rzeczywistością, Michał Urbański, 31-letni przedsiębiorca z Olsztyna, postanowił dodać do menu wyborczego nową pozycję – “Program Kiełbasa +”.

reklama

Swój “program” zaprezentował w jednym z filmików na TikToku, który w ciągu kilku dni osiągnął już kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń i ciągle rośnie.

@micha.urbaski35 Nowy program „KIEŁBASA +” 🤣 myślę, że są osoby i inne istoty, które bardziej potrzebują tych pieniędzy. @FundacjaJudyta @JudytoweŻycie #pies #kot #dzieci #olsztynkocham #kielbasadlapsa #kielbasa ♬ dźwięk oryginalny – Michał Urbański

reklama

W swym nagraniu Urbański wyraża zdziwienie, że dieta radnego wcale nie jest skromnym wynagrodzeniem za 500 zł, a bardziej sytym kąskiem oscylującym w granicach 3000-4000 zł. “Mogło to zabrzmieć jak kiełbasa wyborcza, ale wolę, by to była kiełbasa dla psa,” mówi kandydat na radnego, obiecując, że znaczącą część swojego potencjalnego wynagrodzenia przekaże na cele charytatywne, w tym na fundację zajmującą się psami.

Jego “Program Kiełbasa+” ma szansę stać się viralowym hitem wyborów samorządowych 2024. Czy “Program Kiełbasa+” Michała Urbańskiego okaże się odpowiedzią na polityczne “500+”?

*Materiał KWW Trzecia Droga Olsztyn

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Stefania
26 marca 2024 14:49

Precz z darmozjadami! Święte słowa. Dlatego na pewno nie zagłosuję na komuchów z lewicy.

Ala
27 marca 2024 11:46

Czy każdy sposób na promocję własnej osoby jest dobry jak u tego gostka?

Polecane
Ogłoszenia