24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Tragiczny wypadek pochłonął życie dwóch młodych ludzi

GiżyckoTragiczny wypadek pochłonął życie dwóch młodych ludzi

W piątkowe popołudnie, 22 marca, na drodze krajowej nr 59, na odcinku wychodzącym z Giżycka w kierunku Mrągowa, doszło do dramatycznego wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Zderzenie volkswagena passata z samochodem ciężarowym miało tragiczne skutki.

reklama

Ze wstępnych informacji przekazanych przez policję wynika, że zdarzenie miało miejsce około godziny 15:00. Kierujący volkswagenem na ulicy Moniuszki stracił kontrolę nad pojazdem i przekroczył przeciwny pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z nadjeżdżającą ciężarówką. Niestety, w wyniku tego zderzenia życie straciło dwóch młodych mężczyzn – pasażerowie volkswagena w wieku 20 i 19 lat.

Służby ratunkowe szybko pojawiły się na miejscu wypadku. Mimo natychmiastowej pomocy nie było już ratunku dla dwóch młodych mężczyzn. Kierowca samochodu ciężarowego oraz jego pasażer wyszli z kolizji bez szwanku. Testy na obecność alkoholu w organizmie wykazały, że kierowca ciężarówki był trzeźwy w momencie zdarzenia.

reklama

Wypadek ten przypomina o nieustającej potrzebie zachowania ostrożności i uwagi na drodze. Droga krajowa nr 59 została całkowicie zablokowana do późnych godzin wieczornych, co spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu. Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i przypomina, że droga nie wybacza błędów, a skutki nieuwagi mogą być tragiczne.

fot. KPP Giżycko, KP PSP Giżycko

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Zdzisław Leśniak
25 marca 2024 08:35

Pomijając temat artykułu, składania tekstu to jakiś dramat.

Polecane
Ogłoszenia