22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Darmowe konsultacje prawne w Galerii Warmińskiej

OlsztynDarmowe konsultacje prawne w Galerii Warmińskiej

W najbliższą sobotę, 23 marca, mieszkańcy Olsztyna będą mieli niepowtarzalną okazję do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych. Specjaliści ze Stowarzyszenia Obywatelskiej Pomocy Prawnej będą do dyspozycji olsztynian w ramach akcji „Porada na zająca”, która odbędzie się w Galerii Warmińskiej. Inicjatywa finansowana jest z budżetu państwa.

reklama

– Chcesz skorzystać z nieodpłatnej porady prawnej? Szukasz odpowiedzi na zagadnienia związane z prawem? Przyjdź do nas po „Poradę na zająca” – zachęcają organizatorzy akcji.

Poradnia prawna Stowarzyszenia na co dzień funkcjonuje w Olsztynie przy ul. Turowskiego 3 (w budynku SP 3), gdzie eksperci udzielają porad w poniedziałki w godzinach od 8.00 do 16.00, a od wtorku do piątku w godzinach od 12.00 do 20.00.

reklama

Akcja „Porada na zająca” zaplanowana jest na 23 marca w godzinach od 15.00 do 18.00.

Organizatorzy akcji mają nadzieję, że działając w ten sposób, będą mogli promować punkty nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i jednocześnie pomóc olsztynianom w rozwiązaniu ich prawnych dylematów. Zachęcają również do korzystania ze stale dostępnych punktów porad prawnych, które odgrywają ważną rolę w lokalnej społeczności.

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Psychiatra Paula Marka
23 marca 2024 15:13

Wie ktoś czy lekarz może wystąpić w imieniu klienta, żeby go ubezwłasnowolnić? Boję się, że może ktoś paść ze śmiechu jak znów będzie biegał nago po mieście

przepalanie kasy
24 marca 2024 16:11

Przecież już jest Nieodpłatna Pomoc Prawna. Po co mnożyć byty?

Polecane
Ogłoszenia