22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Nocna demolka w Olsztynie. Policja zatrzymała wandali samochodów

OlsztynNocna demolka w Olsztynie. Policja zatrzymała wandali samochodów

Olsztyńscy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie mienia. Obydwaj usłyszeli już zarzuty i staną przed sądem, gdzie mogą zostać skazani na karę do 5 lat więzienia.

reklama

Zdarzenie miało miejsce 13 marca 2024 roku w godzinach wieczornych na ulicy Kołobrzeskiej w Olsztynie. Kobieta zgłosiła policji uszkodzenie swojego pojazdu przez nieznane osoby, które miały wyrwać lusterko z jej samochodu. Sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działań mających na celu odnalezienie winnych.

W trakcie poszukiwań policjanci odkryli kolejne 3 pojazdy, które również zostały uszkodzone w podobny sposób. Funkcjonariusze w końcu dotarli do bloku mieszkalnego, a potem do konkretnego mieszkania, w którym mogli przebywać poszukiwani. W lokalu zastali 2 pijanych mężczyzn w wieku 41 i 28 lat. W środku zabezpieczona została również metalowa rurka, która była narzędziem przestępstwa.

reklama

Po zebraniu materiału dowodowego i ustaleniu tożsamości pozostałych pokrzywdzonych zatrzymani usłyszeli zarzuty uszkodzenia 4 pojazdów. Mężczyźni przyznali się do winy. Swoje postępowanie tłumaczyli wpływem alkoholu. Teraz ich nieodpowiedzialne zachowanie będzie przedmiotem rozprawy sądowej.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tiaa
20 marca 2024 15:17

przetrącić łapy w nadgarstkach i po 10 tys na łba

Paul Mark
20 marca 2024 13:34

Pewnie nawciagali i musieli wyszaleć grzeczne chłopcy. Ja lubię się wyszaleć w kilku ja leżę oni mnie jada

Polecane