17 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

W Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi doszło do ważnej zmiany

GołdapW Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi doszło do ważnej zmiany

W Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi doszło do ważnej zmiany. Podczas uroczystej zbiórki, która odbyła się w piątek 15 marca, podinspektor Marcin Wysocki został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi. Decyzja o powierzeniu mu pełnienia obowiązków wydana została przez p.o. komendanta wojewódzkiego policji mł. inspektora Pawła Krauza.

reklama

Podinspektor Wysocki, który do tej pory sprawował funkcję naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Gołdapi, przejmie nadzór nad służbą kryminalną. Jego nominacja została odebrana z entuzjazmem przez obecnych na ceremonii p.o. komendanta powiatowego policji w Gołdapi podinspektora Tomasza Jeglińskiego oraz innych przedstawicieli kierownictwa jednostki.

Kariera nowego zastępcy komendanta wiąże się z pionem kryminalnym policji od 2003 roku. Podinspektor Marcin Wysocki jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Ukończył także szkolenie zawodowe dla absolwentów szkół wyższych w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w 2010 roku. Przed objęciem funkcji naczelnika w 2019 roku pełnił stanowisko zastępcy naczelnika wydziału kryminalnego.

reklama

Za swoją służbę w policji podinspektor Wysocki został wyróżniony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę, co jest potwierdzeniem jego zaangażowania i profesjonalizmu.

źródło: KPP Gołdap

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia