15 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Specjalna operacja gołdapskiej policji. Zatrzymali 40-latka pod kasynem w Łodzi

GołdapSpecjalna operacja gołdapskiej policji. Zatrzymali 40-latka pod kasynem w Łodzi

Po wielotygodniowych poszukiwaniach dzięki sprawnie przeprowadzonej współpracy policjantów z różnych województw udało się zatrzymać 40-letniego mężczyznę, który był ścigany listem gończym. Przestępca został ujęty w środę 13 marca, tuż przed godziną 22:00, podczas wychodzenia z jednego z łódzkich kasyn.

reklama

Operacje poszukiwawcze zostały zorganizowane przez funkcjonariuszy z Gołdapi, którzy w ścisłej współpracy z Wydziałem Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi ustalili lokalizację poszukiwanego. Mężczyzna, który był poszukiwany od dłuższego czasu, skutecznie unikał wymiaru sprawiedliwości.

Sprawca popełnił przestępstwo, za które sąd skazał go na karę 3,5 roku pozbawienia wolności. Udało mu się jednak spędzić wiele tygodni w ukryciu i wywinąć organom ścigania. Jego plany zostały jednak w ostatnim tygodniu udaremnione przez sprawne działania policyjnych zespołów operacyjnych.

reklama

Zatrzymanie na terenie Łodzi było efektem wieloaspektowej i systematycznej pracy śledczej, co podkreśla wysoki poziom determinacji i profesjonalizmu funkcjonariuszy biorących udział w operacji. Współdziałanie między regionalnymi jednostkami policji zaowocowało sukcesem, co pozwala przywrócić wiarę w skuteczność organów prawnych oraz podkreśla nieuchronność kary dla osób, które próbują uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny.

źródło: KPP Gołdap

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia