24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Pracownik firmy w Olsztynku zatrzymany za kradzież

OlsztynPracownik firmy w Olsztynku zatrzymany za kradzież

Policjanci z Olsztynka zatrzymali 26-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież ponad 500 paczek papierosów o wartości blisko 9 tysięcy złotych. Skradzione przedmioty zostały odzyskane.

reklama

Do Komisariatu Policji w Olsztynku wpłynęło zgłoszenie o kradzieży na terenie jednej z lokalnych firm. W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze szybko ustalili, że sprawcą może być jeden z jej pracowników. W kolejnych etapach dochodzenia policjanci przeszukali pojazd należący do podejrzanego, gdzie odkryli 511 paczek papierosów. Towar pochodził bezpośrednio z kradzieży, co stało się decydującym dowodem w sprawie.

Mężczyzna został natychmiast zatrzymany. W toku postępowania usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. Sprawca teraz stanie przed sądem, gdzie będzie odpowiadał za swoje czyny. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

reklama

Zatrzymanie złodzieja i odzyskanie skradzionych papierosów to kolejny przykład efektywnej pracy policjantów, którzy nieustannie dbają o bezpieczeństwo i porządek w regionie. Przestępstwa przeciwko mieniu są systematycznie zwalczane, a sprawcy muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
PAUL MARK
14 marca 2024 23:13

uwielbiam zapalic po obciaganiu

maly
13 marca 2024 20:53

kto to

Polecane
Ogłoszenia