18 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Młoda zawodniczka sportowa zginęła w nietypowym wypadku

IławaMłoda zawodniczka sportowa zginęła w nietypowym wypadku

reklama

W sobotę (09.03.2024), pod Nowym Miastem Lubawskim, doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym życie straciła młoda dziewczyna, mieszkanka powiatu iławskiego. Zdarzenie miało miejsce w Nowym Dworze Bratiańskim, gmina Nowe Miasto Lubawskie, w godzinach popołudniowych.

Zgłoszenie o wypadku otrzymała policja oraz prokuratura, które teraz prowadzą śledztwo w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Według wstępnych ustaleń, mężczyzna, również mieszkaniec powiatu iławskiego, kierujący ciągnikiem rolniczym z beczkowozem, z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia, zarówno kierowca, jak i pasażerka, wypadli z pojazdu. Niestety, w trakcie cofania, pojazd najechał na leżącą dziewczynę, co skutkowało jej natychmiastową śmiercią na miejscu.

reklama

Policja, pod nadzorem prokuratury, dokładnie bada wszystkie aspekty tego zdarzenia, aby wyjaśnić, co doprowadziło do tragedii.

Ofiara to nastoletnia mieszkanka powiatu iławskiego, znana w lokalnej społeczności. Rodzinie i bliskim dziewczyny składane są kondolencje.

reklama

Tragicznie zmarła była także zawodniczką klubu LKS Lubawa, co podkreśla jej zaangażowanie w życie sportowe społeczności. Klub, wraz z członkami i sympatykami, wyraża głęboki smutek i żal po stracie. Policja apeluje do świadków zdarzenia o kontakt i pomoc w śledztwie, które ma na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności tej tragedii.

źródło: infoiława.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane