fbpx

Poinformuj nas: ALARM@tko.pl

reklama
środa, 26 Czerwiec, 2019
27 C
Olsztyn

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Organizatorzy Targów osiągnęli cel i pobili frekwencję pierwszej edycji!

Strona główna Wiadomości Organizatorzy Targów osiągnęli cel i pobili frekwencję pierwszej edycji!
reklama

Targi Twój Dom, Twój Ogród za nami, tym samym sezon remontowo-budowlany możemy uznać za rozpoczęty. Druga edycja targów z przygotowanymi atrakcjami, w tym wizytą cenionej prezenterki telewizyjnej Katarzyny Dowbor przyciągnęła do ostródzkiego targowego centrum 9 500 zwiedzających.


18-19 marca 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbyła się druga edycja targów Twój Dom, Twój Ogród. Przez dwa targowe dni można było zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, porozmawiać ze specjalistami czy też bezpośrednio nabyć materiały potrzebne do wykonania wymarzonego projektu domu lub ogrodu. Wystawcami tegorocznej edycji byli producenci drzwi, podłóg, okien, mebli
i akcesoriów ogrodniczych, przydomowych oczyszczalni i studni, dystrybutorzy maszyn, narzędzi budowlanych i ogrodniczych, chemii budowlanej, elektronarzędzi, materiałów izolacyjnych czy placów zabaw. Liczba zwiedzających w stosunku do pierwszej edycji zwiększyła się o 1 500 usatysfakcjonowanych osób. Cel organizatorów został osiągnięty.

reklama

Targi zainaugurowano 18 marca br., o godz. 11.00. Po oficjalnym otwarciu na scenę poproszeni zostali laureaci Konkursu „Żagiel Rozwoju”, nagrody dla firm, które nie boją się śmiałych rozwiązań i inwestują w funkcjonalne i nowoczesne produkty. Kryteria te spełniły i statuetki odebrały dwie Firmy: Croswood Sp. z o.o. Sp. k., za Lampy, wykonane z materiału RESYSTA, oraz Wobet-Hydret Sp. J. Cichecki, za autonomiczny system uzupełniający zasilanie dla biologicznej oczyszczalni ZBH.
Gościem specjalnym tegorocznej edycji była znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, prowadząca popularny program „Nasz Nowy Dom”, z którą można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf. Organizatorzy zaplanowali również niecodzienny wywiad z Gościem. Prowadzące zadawały pytania związane z tematyką targów, nawiązując zarówno do programu telewizyjnego jak i do życia prywatnego.
Wyjątkową atrakcją okazały się także rośliny owadożerne. Wystawca, firma Roraima została poproszona o przeprowadzenie specjalnego pokazu z „instrukcją obsługi” tych nietypowych roślin, które żywią się muchami, komarami a nawet myszami czy małymi ptakami. Jak twierdzi Wystawca wszystkie rosiczki, dzbaneczniki, muchołówki i kapturnice zabrane na Targi znalazły swój nowy dom.

Targi Twój Dom, Twój Ogród oprócz biznesowego charakteru miały również przesłanie edukacyjne, a to za sprawą cyklu szkoleń bezpiecznej pracy na wysokości z wykorzystaniem rusztowań, przedstawiający, jak niebezpieczna i odpowiedzialna jest praca na wysokości. Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród właścicieli firm budowlanych i pokrewnych, inspektorów, służb instytucji nadzorujących, montażystów, pracowników służb BHP oraz studentów szkół wyższych i uczniów szkół technicznych zawodowych. Pokazy przeprowadzała firma rusztowaniowa JURGO z Olsztyna wraz z Centrum Szkoleń Budowlanych Warmińsko-Mazurskiego ZDZ w Olsztynie, organizatorami pierwszych w Polsce mistrzostw w „Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2016”.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

czerwiec, 2019

23CZE(CZE 23)11:00BTB Summer Dance Camp 2019BTB Dance Agency, Ul.Nowowiejskiego 1 ( bud. INKA piętro 3)

26CZE17:00Kochaj, nie chowaj!Scena Staromiejska, Stare Miasto 3

26CZE17:00Shisha w Miejska Beach BarMiejska Beach Bar, Kapitańska 23F

26CZE18:00Nieme Środy: Cud w MediolanieMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3

27CZE14:00Nie taki #PR czarny – summer editionBrowar Warmia, ul. Nowowiejskiego 15

27CZE16:00Warsztaty dla dzieci -tworzymy „poduchę złościuchę”Fabryka Pozytywnej Energii, Jagiellończyka 10/1L

27CZE(CZE 27)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

27CZE19:00Stomil Olsztyn - Baltika KaliningradKategoria wydarzenia:Sport i rekreacja

27CZE19:30Karaoke w Toast PubToast Pub, Pieniężnego 15

27CZE21:00Olsztyn / 46. Spotkania Zamkowe - Śpiewajmy Poezję 2019Muzeum Warmii i Mazur, Zamkowa 2

reklama

Warte uwagi

Kredyty konsolidacyjne, a statystyki rynku kredytowego

Regularna spłata zobowiązań to coraz trudniejsze zadanie. Według raportów ekonomicznych praktycznie, co dziesiąte zadłużone gospodarstwo domowe nie radzi sobie z terminowym regulowaniem rat. Praktycznie...

Najlepsze prostownice do włosów w 2019. Zobacz produkty tego roku!

Prostownica to jedno z najpraktyczniejszych urządzeń do stylizacji włosów. To dzięki niej bez większego trudu można uzyskać efekt prostych, gładkich i lśniących włosów jak...

Nadchodzi Night Power Energia 2019 

Uwielbiana przez wszystkich fanów sportów motorowych, wyjątkowa, bo rozgrywana na dachu Galerii Warmińskiej, jedyna i niepowtarzalna impreza Night Power powraca! Tegoroczna edycja już 22...

RABATOL.PL

X