reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Organizatorzy Targów osiągnęli cel i pobili frekwencję pierwszej edycji!

WiadomościOrganizatorzy Targów osiągnęli cel i pobili frekwencję pierwszej edycji!

Targi Twój Dom, Twój Ogród za nami, tym samym sezon remontowo-budowlany możemy uznać za rozpoczęty. Druga edycja targów z przygotowanymi atrakcjami, w tym wizytą cenionej prezenterki telewizyjnej Katarzyny Dowbor przyciągnęła do ostródzkiego targowego centrum 9 500 zwiedzających. 18-19 marca 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbyła się druga edycja targów Twój Dom, Twój […]

Targi Twój Dom, Twój Ogród za nami, tym samym sezon remontowo-budowlany możemy uznać za rozpoczęty. Druga edycja targów z przygotowanymi atrakcjami, w tym wizytą cenionej prezenterki telewizyjnej Katarzyny Dowbor przyciągnęła do ostródzkiego targowego centrum 9 500 zwiedzających.

reklama


18-19 marca 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbyła się druga edycja targów Twój Dom, Twój Ogród. Przez dwa targowe dni można było zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, porozmawiać ze specjalistami czy też bezpośrednio nabyć materiały potrzebne do wykonania wymarzonego projektu domu lub ogrodu. Wystawcami tegorocznej edycji byli producenci drzwi, podłóg, okien, mebli
i akcesoriów ogrodniczych, przydomowych oczyszczalni i studni, dystrybutorzy maszyn, narzędzi budowlanych i ogrodniczych, chemii budowlanej, elektronarzędzi, materiałów izolacyjnych czy placów zabaw. Liczba zwiedzających w stosunku do pierwszej edycji zwiększyła się o 1 500 usatysfakcjonowanych osób. Cel organizatorów został osiągnięty.

Targi zainaugurowano 18 marca br., o godz. 11.00. Po oficjalnym otwarciu na scenę poproszeni zostali laureaci Konkursu „Żagiel Rozwoju”, nagrody dla firm, które nie boją się śmiałych rozwiązań i inwestują w funkcjonalne i nowoczesne produkty. Kryteria te spełniły i statuetki odebrały dwie Firmy: Croswood Sp. z o.o. Sp. k., za Lampy, wykonane z materiału RESYSTA, oraz Wobet-Hydret Sp. J. Cichecki, za autonomiczny system uzupełniający zasilanie dla biologicznej oczyszczalni ZBH.
Gościem specjalnym tegorocznej edycji była znana prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor, prowadząca popularny program „Nasz Nowy Dom”, z którą można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf. Organizatorzy zaplanowali również niecodzienny wywiad z Gościem. Prowadzące zadawały pytania związane z tematyką targów, nawiązując zarówno do programu telewizyjnego jak i do życia prywatnego.
Wyjątkową atrakcją okazały się także rośliny owadożerne. Wystawca, firma Roraima została poproszona o przeprowadzenie specjalnego pokazu z „instrukcją obsługi” tych nietypowych roślin, które żywią się muchami, komarami a nawet myszami czy małymi ptakami. Jak twierdzi Wystawca wszystkie rosiczki, dzbaneczniki, muchołówki i kapturnice zabrane na Targi znalazły swój nowy dom.

reklama

Targi Twój Dom, Twój Ogród oprócz biznesowego charakteru miały również przesłanie edukacyjne, a to za sprawą cyklu szkoleń bezpiecznej pracy na wysokości z wykorzystaniem rusztowań, przedstawiający, jak niebezpieczna i odpowiedzialna jest praca na wysokości. Szkolenia cieszyły się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród właścicieli firm budowlanych i pokrewnych, inspektorów, służb instytucji nadzorujących, montażystów, pracowników służb BHP oraz studentów szkół wyższych i uczniów szkół technicznych zawodowych. Pokazy przeprowadzała firma rusztowaniowa JURGO z Olsztyna wraz z Centrum Szkoleń Budowlanych Warmińsko-Mazurskiego ZDZ w Olsztynie, organizatorami pierwszych w Polsce mistrzostw w „Bezpiecznym Montażu Rusztowań BMR 2016”.

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze

Stały koszt naprawy urządzeń Electrolux — co obejmuje usługa?

Gdy domowy sprzęt przestaje działać, liczy się szybka i skuteczna pomoc.

Ile czasu zajmuje dokładne sprawdzenie używanego auta przed kupnem?

Zakup używanego samochodu wymaga chłodnej kalkulacji i dokładnej weryfikacji jego stanu technicznego.

Dlaczego warto korzystać z telemedycyny? 5 kluczowych zalet takiego rozwiązania

Rozwój nowoczesnych technologii sprawił, że wiele codziennych spraw można załatwić bez wychodzenia z domu.

Przewodnik po najpiękniejszych pierścionkach zaręczynowych

Rynek biżuterii zaręczynowej jest bogaty, różnorodny i potrafi przytłoczyć bez wcześniejszego doświadczenia z jubilerstwem.

Chód Trendelenburga: skąd się bierze i co oznacza? 

Chód Trendelenburga to zaburzenie chodu dobrze znane fizjoterapeutom i ortopedom.

Renowacja budynków zabytkowych – inwestycja w przyszłość Warszawy

Historyczna zabudowa odgrywa niezwykle istotną rolę w kształtowaniu tożsamości Warszawy.

Ogólnopolskie zawody operatorów wózków widłowych za nami. FIEGE nagrodziło najlepszych

Precyzja, bezpieczeństwo i wysokie nagrody. Tak wyglądały mistrzostwa wózków widłowych FIEGE.

Jak poprawić jakość snu i odciążyć kręgosłup? Zmiany, które zaczynają działać już od pierwszych nocy

Problemy ze snem i bóle kręgosłupa to dziś jedne z najczęstszych dolegliwości cywilizacyjnych.

Romantyczne wakacje w Krynicy Morskiej – zaplanuj wyjazd już dziś!

Krynica Morska to dobre miejsce na romantyczny wyjazd nad Bałtyk.

Kurs barmana online – czy można nauczyć się barmaństwa bez wychodzenia z domu?

Jeszcze kilka lat temu nauka zawodu barmana kojarzyła się wyłącznie z fizyczną obecnością za ladą, setkami godzin praktyki w zatłoczonych lokalach i – często – kosztownymi kursami stacjonarnymi dostępnymi tylko w dużych miastach.

Nie kupuj auta w ciemno. Jak za darmo sprawdzić historię pojazdu?

Atrakcyjne zdjęcia, niski przebieg, opis „bezwypadkowy” i zapewnienia sprzedawcy nie wystarczą, żeby bezpiecznie kupić samochód używany.

Zatrzymane ósemki, torbiele i implanty. W jakich sytuacjach potrzebna jest interwencja chirurga stomatologicznego?

Wizyta u chirurga stomatologicznego wielu osobom kojarzy się przede wszystkim z usuwaniem zębów.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Operatorów Wózków Widłowych 2026 w Centrum Dystrybucyjnym FIEGE

Ogólnopolskie zawody operatorów wózków widłowych już 10 czerwca w FIEGE.
reklama
reklama