3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Zmarł znany lekarz. Był cenionym specjalistą

MrągowoZmarł znany lekarz. Był cenionym specjalistą

W niedzielę, 25 lutego, w wieku 63 lat, po długiej walce z chorobą, zmarł Tomasz Doraczyński. Znany i szanowany w Mrągowie lekarz-ortopeda, radny Rady Miejskiej obecnej kadencji, zmarł, pozostawiając po sobie pustkę w sercach wielu osób. Jego życie było poświęcone służbie dla zdrowia i dobra wspólnoty lokalnej, a także pasji do historii i kultury swojego miasta.

reklama

Dr Doraczyński: lekarz, radny, strażnik historii Mrągowa

Dr Doraczyński był cenionym specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego profesjonalizm, zaangażowanie i serdeczne podejście do pacjentów przyniosły mu szerokie grono wdzięcznych pacjentów i szacunek w środowisku medycznym. Jego praca była dla niego nie tylko zawodem, ale też misją.

reklama

Jako radny Rady Miejskiej w Mrągowie, Tomasz Doraczyński aktywnie działał na rzecz rozwoju i dobra lokalnej społeczności. Jego zaangażowanie w życie publiczne było odzwierciedleniem głębokiej wiary w możliwość tworzenia lepszego świata przez działania na rzecz wspólnego dobra.

Tomasz Doraczyński był także zapalonym kolekcjonerem i pasjonatem historii Mrągowa. Jego zamiłowanie do przeszłości miasta przejawiało się w gromadzeniu pamiątek i dokumentów związanych ze starym Sensburgiem. Ta pasja czyniła go nie tylko strażnikiem lokalnej historii, ale też inspiracją dla innych do poznawania i doceniania dziedzictwa kulturowego regionu.

Uroczystości pogrzebowe

Rodzina zmarłego prosi, by zamiast kwiatów i wieńców na pogrzeb, wspierać finansowo Hospicjum Domowe im. św. Wojciecha w Mrągowie. Jest to gest, który symbolizuje życiowe wartości Tomasza Doraczyńskiego, skierowane na pomoc innym i działania na rzecz społeczności.

reklama

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Kościele św. Wojciecha w Mrągowie, we wtorek, 28 lutego o godz. 12:00. To będzie moment, by wspólnie pożegnać się z człowiekiem, którego życie było pełne pasji, poświęcenia i miłości do bliźnich oraz rodzinnego miasta.

źródło: info.mragowo.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia