5 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024

Przeprowadź się z Olsztyna do Dobrego Miasta. Oto dlaczego warto kupić tu mieszkanie

Decyzja o zmianie miejsca zamieszkania często wiąże się z dążeniem do poprawy jakości życia. W dzisiejszym świecie, pełnym pośpiechu i hałasu, Osiedle Rodzinna Przystań w Dobrym Mieście jawi się jako idealne miejsce dla tych, którzy pragną odnaleźć spokój, nie rezygnując jednocześnie z udogodnień życia. Dobre Miasto, oddalone jest zaledwie 20 minut jazdy samochodem od Olsztyna i około 30 minut koleją. Jest to miejsce, w którym czas zdaje się płynąć wolniej, a życie toczy się w harmonijnym rytmie, oferując swoim mieszkańcom luksus spokoju i bliskość z naturą.

Miejsce spokoju i wytchnienia

Osiedle Rodzinna Przystań oferuje mieszkania zaprojektowane z myślą o oszczędności czasu i zapewnieniu maksymalnego komfortu. Budynek jest usytuowany w sercu Dobrego Miasta, przy Placu 1 Sierpnia, tym samym zapewniając łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, sklepów, placówek medycznych, parku z placem zabaw czy dworca kolejowego. W mieście nie ma parkometrów i problemów z parkowaniem, to kolejne udogodnienia, które na co dzień podnoszą komfort życia.

W okolicy znajdują się duże sklepy i sieci handlowe, takie jak Netto, Biedronka i Lidl, co zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do szerokiego asortymentu towarów. Ponadto w Dobrym Mieście rozpoczęto budowę galerii handlowej.

Przeprowadź się z Olsztyna do Dobrego Miasta. Oto dlaczego warto kupić tu mieszkanie nieruchomości Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości
Jezioro Limajno w Dobrym Mieście, fot. OSiR

Dobre Miasto, ze swoją malowniczą lokalizacją, oferuje również wyjątkową bliskość natury, stanowiąc idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz ceniących spokój i piękno przyrody. W bezpośrednim otoczeniu miasta rozciągają się czyste jeziora i bujne lasy, tworząc doskonałe warunki do wędkowania, spacerów czy jazdy na rowerze. Szczególnie warte uwagi jest Jezioro Limajno, do którego wiedzie malownicza ścieżka rowerowa, umożliwiająca bezpośredni dostęp do wody i kontakt z naturą. Oprócz Jeziora Limajno, w okolicy Dobrego Miasta znajdują się również inne jeziora, takie jak Jezioro Łęgnowskie oraz leśne jeziora np.: Jezioro Gilgajny.

Oferta została dostosowana do potrzeb szerokiej grupy odbiorców, zarówno młode małżeństwa, rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze znajdą tu idealne miejsce dla siebie. Dzięki kompleksowej obsłudze, obejmującej pomoc w uzyskaniu kredytu, wsparcie w sprzedaży starego mieszkania oraz możliwość wykonania remontu, proces przeprowadzki do nowego mieszkania staje się prostszy niż kiedykolwiek.

Przeprowadź się z Olsztyna do Dobrego Miasta. Oto dlaczego warto kupić tu mieszkanie nieruchomości Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości

Nowoczesność i funkcjonalność na wyciągnięcie ręki

Osiedle Rodzinna Przystań to nie tylko miejsce zamieszkania, to przestrzeń, gdzie każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie i potrzebach. Budynek składa się z czterech kondygnacji i zapewnia 40 nowoczesnych mieszkań od kompaktowych kawalerek (28 m2) po przestronne mieszkania czteropokojowe (66 m2). Każde z nich charakteryzuje się przemyślanym rozkładem, wysoką funkcjonalnością i możliwością elastycznej aranżacji. Dla większych rodzin istnieje opcja połączenia mieszkań, tworząc jeszcze więcej przestrzeni do życia. Każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską oraz duży balkon z nierdzewnymi balustradami i wypełnieniem ze szkła.

Standard wykończenia bloku oraz klatek schodowych jest na wysokim poziomie, jak budynki w dużych miastach. Przestronne klatki schodowe są wykończone wg najnowszych standardów z materiałów o wysokiej jakości, w tym dodatkowo posiadają izolację akustyczną. Ponadto budynek wyposażony jest nowoczesną cichobieżną windę, również spełniającą wysokie standardy, co ułatwia poruszanie się po budynku. Przy bloku znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz miejsca postojowe.

Technologie na rzecz ekologii i oszczędności

Nie tylko komfort życia mieszkańców jest priorytetem, ale także dbałość o środowisko naturalne i ekonomiczność. Dzięki zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku i wykorzystaniu mechanizmu prosumenta lokatorskiego, nadwyżki wyprodukowanej energii przekształcane są w realne oszczędności na opłatach eksploatacyjnych. Jest to inwestycja, która każdego dnia przynosi korzyści, obniżając rachunki za energię i wspierając ochronę środowiska.

Przeprowadź się z Olsztyna do Dobrego Miasta. Oto dlaczego warto kupić tu mieszkanie nieruchomości Artykuł sponsorowany, TOP, Wiadomości

Twój nowy dom czeka

Decydując się na mieszkanie w Osiedlu Rodzinna Przystań, wybierasz więcej niż cztery ściany. Wybierasz dom, w którym każdy dzień jest pełen spokoju, komfortu i możliwości. To miejsce, gdzie możesz żyć na swoich warunkach, ciesząc się każdą chwilą. Ponadto zakup mieszkania w Rodzinnej Przystani to inwestycja na przyszłość, ponieważ ceny nieruchomości w Dobrym Mieście rosną, a wynajem mieszkania jest na podobnym poziomie cenowym co w Olsztynie, to czyni tę propozycję jeszcze bardziej atrakcyjną.

10 powodów, dlaczego warto przeprowadzić się z Olsztyna do Dobrego Miasta

Przeprowadzka z Olsztyna do Dobrego Miasta i zamieszkanie na Osiedlu Rodzinna Przystań może to wiele korzyści:

  1. Spokój i wytchnienie. Dobre Miasto oferuje spokojniejsze tempo życia w porównaniu do bardziej zatłoczonego Olsztyna, co jest idealne dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku.
  2. Bliskość natury. Osiedle umożliwia łatwy dostęp do otaczającej zieleni i przestrzeni do aktywnego wypoczynku na łonie natury, co jest korzystne zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.
  3. Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania. Oferowane mieszkania są zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności, z możliwością elastycznej aranżacji i dodatkowych udogodnień, takich jak komórki lokatorskie czy balkony.
  4. Dostęp do udogodnień miejskich. Bliskość szkół, przedszkoli, sklepów, placówek medycznych, a także brak parkometrów i problemów z parkowaniem, podnosi jakość życia mieszkańców.
  5. Łatwy i szybki dojazd do Olsztyna. Z Dobrego Miasta do Olsztyna można szybko dotrzeć w zaledwie 20 minut samochodem lub w około 30 minut korzystając z transportu publicznego.
  6. Ekologia i oszczędności. Instalacja fotowoltaiczna i mechanizm prosumenta lokatorskiego przyczyniają się do zmniejszenia rachunków i ochrony środowiska.
  7. Bezpieczeństwo i spokój ducha. Gwarancyjny fundusz deweloperski zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo inwestycji.
  8. Wsparcie na każdym etapie. Kompleksowa obsługa, w tym pomoc w uzyskaniu kredytu i możliwość wykonania remontu, ułatwia proces przeprowadzki.
  9. Inwestycja na przyszłość. Zakup mieszkania w Dobrym Mieście to nie tylko wybór miejsca do życia, ale także inwestycja, która może zyskiwać na wartości.
  10. Planowane zakończenie budowy i przekazanie mieszkań. Budowa Osiedla Rodzinna Przystań ma zakończyć się we wrześniu 2024 roku, co oznacza, że klucze do nowych mieszkań będą mogły być przekazane mieszkańcom na przełomie 2024/2025 roku.

Firma deweloperska MAX-LIGHT sp. z o.o. odznacza się wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zapewnia najwyższej jakości projekty mieszkalne oraz oferuje profesjonalne wsparcie na każdym kroku procesu zakupowego. Projektowane przez nią budynki i mieszkania są dostosowane do specyficznych potrzeb klientów, z naciskiem na ich funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Eksperci z biura sprzedaży odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą znaleźć idealne mieszkanie dopasowane do Twoich potrzeb. Niech Rodzinna Przystań stanie się Twoim nowym, szczęśliwym domem.

Max-Light sp. z o.o.

Biuro sprzedaży: ul. Mazurska 9/10, 10-519 Olsztyn

kontakt: 537 293 568, 537 293 568

mail: biuro@rodzinna-przystan.pl