6 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Twój głos ma znaczenie: Olsztyńskie Planetarium zaprasza do udziału w ankiecie

OlsztynTwój głos ma znaczenie: Olsztyńskie Planetarium zaprasza do udziału w ankiecie

W Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym wciąż prowadzone są prace, które mają na celu usprawnienie i unowocześnienie ich działalności. W związku z tym władze instytucji zwracają się z prośbą o pomoc do odwiedzających – chcą poznać ich opinie dotyczące funkcjonowania OPiOA.

reklama

Władze obiektów zachęcają do wypełnienia specjalnej ankiety online, której celem jest zrozumienie potrzeb i oczekiwań odwiedzających. „Pomoże nam to jeszcze lepiej dostosować ofertę do naszych klientów, dotrzeć z informacją i poprawić jakość naszych usług”, mówi dyrektorka OPiOA Magdalena Pilska-Piotrowska, podkreślając, jak ważne jest dla nich zdanie społeczności.

Ta anonimowa ankieta składa się z kilkunastu pytań zamkniętych i otwartych oraz dotyka różnych aspektów działalności Planetarium – od częstotliwości odwiedzin, przez źródła informacji o wydarzeniach, aż po system kupowania biletów online oraz możliwe zmiany w ofercie.

reklama

Zmiana na stanowisku dyrektora instytucji oraz modernizacja sprzętu projekcyjnego to tylko niektóre ze zmian, które miały miejsce w OPiOA pod koniec poprzedniego roku. Obecnie trwają przygotowania do gruntownej modernizacji siedziby Olsztyńskiego Planetarium, co z pewnością jeszcze bardziej uatrakcyjni ofertę edukacyjną oraz rozrywkową dla odwiedzających.

Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne wychodzą na przeciw sugestiom i pomysłom odwiedzających. Każdy głos jest ważny i może mieć realny wpływ na przyszłość instytucji.

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia