7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Bezpieczeństwo podczas 32. Finału WOŚP w Olsztynie: policyjne podsumowanie wydarzenia

OlsztynBezpieczeństwo podczas 32. Finału WOŚP w Olsztynie: policyjne podsumowanie wydarzenia

Zakończył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w całej Polsce, w tym w Olsztynie i powiecie olsztyńskim. Policja zaangażowała się w to wydarzenie poprzez zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom i organizatorom oraz udział w samych obchodach.

reklama

W niedzielę 29 stycznia od rana policjanci pilnowali porządku, zwracając szczególną uwagę na to, czy zbiórki są legalne. Funkcjonariusze w trakcie służby kontrolowali, czy pieniądze zbierane są przez osoby uprawnione. Jednocześnie dbali o spokój i bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

Dodatkowo policjanci zaangażowali się w działania profilaktyczne fundacji. Zarówno funkcjonariusze, jak i pracownicy policji pojawili się przy wielu stoiskach, gdzie rozmawiali z odwiedzającymi o bezpieczeństwie oraz prezentowali sprzęt i pojazdy wykorzystywane na co dzień w służbie. Na odwiedzających czekały niespodzianki oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

reklama

Podczas całego wydarzenia nie odnotowano żadnych poważnych incydentów, zakłóceń ładu i porządku publicznego czy zdarzeń kryminalnych. Dzięki profesjonalnemu podejściu służb finał WOŚP przebiegł w atmosferze spokoju i radości.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia