22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Charytatywny bal karnawałowy dla Amelki Banaszek. Ostatnia szansa na pomoc

OlsztynCharytatywny bal karnawałowy dla Amelki Banaszek. Ostatnia szansa na pomoc

Zaledwie miesiąc pozostał do zakończenia zbiórki na operację ratującą życie 4-letniej Amelki Banaszek z Wójtowa. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności udało się już zebrać niemal 680 tysięcy złotych od ponad 3 tysięcy osób. W odpowiedzi na pilną potrzebę, Olsztyński Kolektyw Otwartych Serc organizuje bal charytatywny, aby zebrać brakujące środki.

reklama

“Wszyscy za Amelką!” – apelują organizatorzy.

Bal, który odbędzie się w najbliższą środę, 24 stycznia, w restauracji Feta za dnia, przy ul. Żołnierskiej 43, ma być okazją do wspólnej zabawy i wsparcia dla Amelki. Wstęp dla dzieci to symboliczne 30 złotych, z których całość zostanie przekazana na leczenie dziewczynki. Dorośli opiekunowie mogą uczestniczyć w wydarzeniu bez opłat.

Organizacja ma na swoim koncie już udane akcje, w tym zbiórkę 9,5 miliona złotych dla 2,5-letniej Kingi Rydz z Gutkowa, walczącej ze SMA. Tym razem o pomoc prosi kolejna rodzina, której córka, Amelka, zmaga się z poważnymi schorzeniami serca i potrzebuje operacji w USA.

reklama

Atrakcje i zabawa dla najmłodszych

Bal obfitować będzie w różnorodne atrakcje, takie jak taniec, malowanie twarzy i słodki poczęstunek. Dla tych, którzy nie mają karnawałowych strojów, organizatorzy przygotowali specjalne przebrania. Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez media społecznościowe Kolektywu oraz SMS-owo.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w imprezie, a chcą wesprzeć zbiórkę, mogą to zrobić online, korzystając z dostępnego linku do zbiórki. Nadchodzące wydarzenie to szansa na zebranie potrzebnych funduszy, które pozwolą Amelce na operację w Stanach Zjednoczonych. Każda wpłata przybliża ją do szansy na zdrowie i lepsze jutro.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane