10 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Mata gwiazdą studniówki w I LO im. Stefana Żeromskiego w Działdowie

DziałdowoMata gwiazdą studniówki w I LO im. Stefana Żeromskiego w Działdowie

Studniówka I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Działdowie stała się ogólnopolskim wydarzeniem dzięki obecności nietypowego gościa – znanego rapera Maty, Michała Matczaka. Jego udział w balu maturalnym, gdzie nie tylko zatańczył poloneza, ale i dał prywatny koncert, stał się hitem w mediach społecznościowych.

reklama

W sezonie studniówkowym, pełnym artystycznych występów i nagrywanych występów, to właśnie studniówka w Działdowie zyskała największą popularność. Mata towarzyszył jednej z uczennic, a jego obecność na studniówce wywołała ogromne zainteresowanie w sieci.

@v.beksa

+18

♬ dźwięk oryginalny – daria;pp • ig:dariabeksa

reklama

Wśród internautów nie brakuje komentarzy wyrażających zazdrość i podziw. Wielu z nich marzyło o tak wyjątkowym gościu na własnej studniówce, co potwierdzają liczne komentarze pełne zachwytu i niedowierzania. Dla wielu osób zaskakująca obecność Maty na studniówce w Działdowie była tematem do spekulacji. Raper pojawił się na balu dzięki konkursowi, który zorganizował w październiku. Konkurs był związany z wyborami parlamentarnymi. Uczennica I LO w Działdowie, w nagrodę miała możliwość zaproszenia Maty na swoją studniówkę.

Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Działdowie zyskała status wyjątkowego wydarzenia, które na długo zostanie zapamiętane zarówno przez uczestników, jak i obserwujących je internautów. Obecność popularnego rapera dodała wydarzeniu niepowtarzalnego charakteru i uczyniła z niego jedno z najbardziej pamiętnych wydarzeń tego sezonu studniówkowego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Allah jedyna miłość jedyne dobro
22 stycznia 2024 19:17

Jak można brać człowieka systemu, człowieka który żyje z biedy innych jak jego tata przypomnijmy jego tata jest za wprowadzeniem wszystkich zasad nwo

Polecane
Ogłoszenia