11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Olsztyńscy policjanci oddają krew: solidarność w służbie zdrowia

OlsztynOlsztyńscy policjanci oddają krew: solidarność w służbie zdrowia

Krew jest najcenniejszym darem, którego nie można uzyskać żadnymi syntetycznymi środkami czy technologią. Jedynie dzięki wielkim sercom ludzi gotowych oddać cząstkę siebie, możliwe jest pozyskanie krwi dla potrzebujących. Pracownicy i funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie aktynie włączyli się w akcję oddawania krwi.

reklama

Każda okazja jest dobra, by okazać solidarność z potrzebującymi, a cel jest niewątpliwie szczytny – pomoc w powrocie do pełni zdrowia dla tych, którzy w wyniku choroby lub wypadków znaleźli się w kryzysowej sytuacji. Funkcjonariusze regularnie organizują i uczestniczą w akcjach oddawania krwi, zachęcając tym samym społeczność do podobnego działania.

W najbliższych dniach Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie wraz z Oddziałem Klubu HDK Legion Oddział Leśnik organizują akcje krwiodawstwa. Organizatorzy zachęcają każdego zdrowego i chętnego mieszkańca regionu do wzięcia udziału w tym szlachetnym działaniu. Dar krwi to gest, który może stać się nadzieją dla wielu osób walczących o życie.

reklama

Nie warto zwlekać z podjęciem decyzji o pomocy. Każda kropla krwi jest bezcenna, a moment, w którym możemy się nią podzielić, jest zawsze właściwy. Krew można oddawać nie tylko podczas specjalnych akcji, ale również regularnie w punktach RCKiK.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
...
18 stycznia 2024 14:20

Czyli dostali parę dni wolnego ekstra 🙂 Za taki czyn należy się każdemu.

Kiewrownik szatni
18 stycznia 2024 12:09

Moim zdaniem za mała jest zachęta do oddawania krwi i nie chodzi tu o takie artykuły ale o profity., które obecnie są marne.

Polecane
Ogłoszenia