12.7 C
Olsztyn
piątek, 24 Maj, 2019
reklama

Olsztyn: Kopał nastolatka po to, by zabrać mu telefon i czapkę

Strona główna Wiadomości Olsztyn: Kopał nastolatka po to, by zabrać mu telefon i czapkę
reklama

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 21- latka podejrzanego o rozbój. Młody mężczyzna zaatakował nastolatka a następnie zabrał mu telefon komórkowy i czapkę. Usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (06.02) wieczorem na osiedlu grunwaldzkim w Olsztynie. 21- letni mieszkaniec miasta zaatakował 17-latka. Bił i kopał go po całym ciele, a następnie zabrał mu telefon komórkowy, czapkę i uciekł. Na szczęście nastolatek nie odniósł poważnych obrażeń. Według uzyskanych przez policjantów informacji w zdarzeniu uczestniczył również jeszcze jeden mężczyzna- był z napastnikiem.

reklama

Funkcjonariusze od razu zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. W niespełna dwie godziny po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali dwie osoby mające związek z napadem.
28 i 21- latek zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Zebrany przez kryminalnych materiał dowodowy wskazywał, że osobą, która dokonała rozboju był młodszy z mężczyzn. To on zaatakował i ukradł nastolatkowi telefon i czapkę. Teraz usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 12 lat pobawienia wolności.
Drugi z zatrzymanych został przesłuchany w charakterze świadka. Po przeprowadzonych czynnościach policjanci zwolnili go do domu.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma