7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Studniówka z nutą nostalgii. Walc uczniów I LO w Olsztynie znów podbija internet

OlsztynStudniówka z nutą nostalgii. Walc uczniów I LO w Olsztynie znów podbija...

Styczeń i luty to tradycyjnie czas studniówek, a w tym roku uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie przyciągnęli uwagę nie tylko lokalnej społeczności, ale i internautów z całego kraju. Rozpoczynając bal tradycyjnym polonezem, maturzyści zaskoczyli wszystkich nietypowym wyborem drugiego tańca – walca do muzyki z filmu “Trędowata”, skomponowanego przez Wojciecha Kilara.

reklama

W ostatnich latach coraz częściej można zauważyć, że obok klasycznego poloneza, maturzyści decydują się na włączenie do programu swojej studniówki walca. Taniec ten, znany ze swojej elegancji i romantyzmu, dodaje balom maturalnym dodatkowego uroku i nostalgii. W Olsztynie studniówka I Liceum Ogólnokształcącego stała się doskonałym przykładem tej zmiany tradycji.

*wideo

reklama

Za choreografię walca odpowiedzialni byli Tobiasz Pieniak i Piotr Moszczuk, uczniowie I LO, którzy pod opieką Katarzyny Grygiel-Bazyluk przygotowali swój występ. Ich praca i zaangażowanie zostały docenione nie tylko przez nauczycieli i rówieśników, ale także przez internautów, którzy chętnie komentowali nagranie opublikowane na Facebooku szkoły.

Po opublikowaniu nagrania na stronie szkoły wideo szybko stało się viralem, zbierając setki pozytywnych komentarzy. Internauci zachwycali się zarówno umiejętnościami tanecznymi uczniów, jak i oryginalnym wyborem muzyki.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ben
15 stycznia 2024 20:29

“(..)zbierając setki pozytywnych komentarzy” dokładnie 34 🤦‍♂️

Polecane
Ogłoszenia