5 C
Olsztyn
wtorek, 21 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dzień Dobry TVN w Olsztynie. Powodem olsztyńska studniówka

OlsztynDzień Dobry TVN w Olsztynie. Powodem olsztyńska studniówka

DD TVN odwiedziło I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie. Powodem było nagranie jakie trafiło do sieci.

Dzień Dobry TVN odwiedziło I LO w Olsztynie

reklama

Jakiś czas temu na łamach TKO pisaliśmy o niezwykłym wykonaniu walca do utworu „Hold My Hand” Lady Gagi. Nagranie trafiło wtedy do sieci. Teraz ekipa Dzień Dobry TVN z Piotrem Wojtasikiem postanowili odwiedzić uczniów liceum. O godzinie 9.00 transmitowano na żywo wykonanie tańca, które wzbudziło sensację w sieci. Autorem tej niezwykłej choreografii był Krzysztof Wasilewski, absolwent tej szkoły.

Studniówka w I LO

Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie miała miejsce w sobotę 14 stycznia. Uczniowie zatańczyli wtedy do piosenki „Hand My Hand” Lady Gagi. Utwór ten znany jest między innymi z filmu „Top Gun: Maverick”. Nagranie odkąd tylko pojawiło się w sieci zdobyło wielkie uznanie.

Nauczyciel oskarżony o naruszenie nietykalności uczennicy. Dyrektor szkoły w relacji z nastolatką?
reklama

Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, wśród nich na przykład „Brawo! Przepiękne wykonanie, choreografia. To była prawdziwa estetyczna uczta. Jestem pełna podziwu i uznania dla młodzieży, która ten taniec wykonała. Na szczególną uwagę zasługują stroje, skromne, a jednocześnie eleganckie bez wulgarności. Niewątpliwie kosztowało to wielu prób i potu, ale efekt powalający. Młodzież na pewno zapamięta ten występ na długie lata. Życzę połamania piór na maturze”, „Brawo! Przepięknie! Gratuluję młodzieży i osobom zaangażowanym w przygotowanie występu. Coś pięknego. Ten występ przynosi mi wiarę w młodych ludzi”, „Muzyka z filmu Top Gun. Maverick to mój przebój ostatniego roku. A to wykonanie na studniówce to rewelacja. Droga młodzieży, będziecie mieli wspaniałą pamiątkę na całe życie. Gratulacje dla pomysłodawcy tego wykonania podczas studniówki i oczywiście dla tej młodzieży, która mam nadzieję, że dostrzeże uroki tańca i tego, co czuje się wówczas, gdy się tańczy. Brawo :)”.

Szkoła Podstawowa w Olsztynie będzie nosić imię Mikołaja Kopernika

źródło: I LO Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olo
10 lutego 2023 12:57

***** TVN

Tomek
10 lutego 2023 10:47

Pani Felska i Pan Wasilewski,pamiętam z lat 78/82 był taki klub Mozaika. Wspaniałe dyskoteki,turnieje tańca, pan mama w jury. Pozdrawiam

Popularne
Ogłoszenia

Zatańczyli na studniówce walca do Lady Gagi. Nagranie robi coraz większą furorę w sieci

10 najlepszych szkół podstawowych w Olsztynie