21 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

Nie ma ucieczki od przeszłości? Zwyczajna kontrola zakończona zatrzymaniem

OlsztynNie ma ucieczki od przeszłości? Zwyczajna kontrola zakończona zatrzymaniem

Policjanci z Olsztyna w ostatnim czasie zatrzymali 3 mężczyzn poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. W wyniku działań funkcjonariuszy 38-latek trafił na 2 lata do więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu, a 39-letni mężczyzna odbędzie zastępczą karę 60 dni pozbawienia wolności. Najmłodszy z nich, 36-latek poszukiwany listem gończym, został odwieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi 14 miesięcy.

reklama

W poniedziałek 8 stycznia patrol Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, działając na polecenie oficera dyżurnego, udał się pod konkretny adres w Olsztynie, by odnaleźć jednego z poszukiwanych. Na miejscu zastali 38-latka, który miał do odbycia dwuletni wyrok za przestępstwa majątkowe.

Tego samego dnia funkcjonariusze patrolujący rejon Olsztynka natknęli się na osobę, która swoim wyglądem wydała się im znajoma z policyjnych poszukiwań. Po weryfikacji w systemach policyjnych udało się potwierdzić te podejrzenia. Mężczyzna miał już wyznaczoną karę przez Sąd Rejonowy w Olsztynie – zastępcze 60 dni pozbawienia wolności.

reklama

Natomiast w piątek 5 stycznia kolejna akcja doprowadziła do zatrzymania 36-latka w Olsztynie. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd na podstawie listu gończego, aby odbyć wyrok 14 miesięcy więzienia.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane