27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Otrzymaj pomoc prawną: dowiedz się, jak skorzystać z nieodpłatnych porad w Olsztynie

OlsztynOtrzymaj pomoc prawną: dowiedz się, jak skorzystać z nieodpłatnych porad w Olsztynie

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Urząd Miasta w Olsztynie mieszkańcy mogą skorzystać z nieodpłatnych form wsparcia prawno-obywatelskiego. Jak podano, każda osoba fizyczna ma możliwość uzyskania takiej pomocy pod warunkiem złożenia oświadczenia o braku zdolności do pokrycia kosztów odpłatnej konsultacji prawnej.

reklama

W ramach wsparcia oferowane są usługi takie jak: informowanie o bieżącym stanie prawnym, wyjaśnianie praw i obowiązków oraz pomoc w nakreśleniu rozwiązania problemów prawnych. Wszystko to odbywa się w formie osobistych spotkań w wyznaczonych punktach, na które można się umówić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 507 410 198.

Beneficjenci mogą pozostawić anonimową opinię na temat udzielonej porady prawnej lub wsparcia obywatelskiego. Szczegółowe informacje na ten temat zostały umieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta.

reklama

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
30 grudnia 2023 10:46

PAUL MARK 2023-12-30 10:11:0777.254.*.*
A RUDY BANDYTA ZLIKWIDOWAŁ DEMOKRACJĘ

Paul Mark
28 grudnia 2023 19:57

Nie podoba się cenzurze ? Czyli wolność tyfuSSowa wypowiedzi

Oczekiwanie na zatwierdzenie
Jak to jest gdy banda rudego wraz z innymi kolaborantami łamie prawo konstytucję prawo spółek fałszuje akty notarialne. Proszę o poradę jak skutecznie przeciwstawić się tym przestępcom ? I jaka odpowiedzialność czeka za te bezprawne działania?

Polecane