17 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 Maj, 2019
reklama

Pobił swoja partnerkę

Strona główna Wiadomości Pobił swoja partnerkę
reklama

Policyjny dozór, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zakaz nadużywania alkoholu – to środki zastosowane przez prokuratora wobec 24 – letniego mieszkańca Susza. Mężczyzna pobił swoją byłą partnerkę a także groził jej pozbawieniem życia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Susza zostali poinformowani o pobiciu. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce interwencji. Okazało się, że zgłaszająca wspólnie ze swoim byłym partnerem jak i koleżanką spożywali alkohol. Kiedy koleżanka opuściła mieszkanie pokrzywdzonej, pomiędzy nią, a byłym partnerem doszło do sprzeczki. Kiedy 24 – latkowi zabrakło argumentów słownych postanowił użyć siły. Mężczyzna zaczął dusić kobietę, uderzał jej głową w ścianę powodując u niej obrażenia ciała. Policjanci zatrzymali mężczyznę. W trakcie dalszych czynności ustalili, że wobec 24 – latka prowadzone jest już postępowanie. Mieszkaniec Susza od kilku miesięcy groził swojej byłej partnerce pozbawieniem życia lub zdrowia.
W związku z powyższym prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec 24 – latka środka zapobiegawczego w postaci policyjnego dozoru. Mężczyzna będzie musiał cztery razy w tygodniu stawiać się do Komisariatu Policji w Suszu, nie może kontaktować się z pokrzywdzoną, a także ma zakaz nadużywania alkoholu.
Za samo grożenie Kodeks Karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma