27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Maszyna do odwiertów spadła z lawety na S7, blokując ruch na kilka godzin

ElblągMaszyna do odwiertów spadła z lawety na S7, blokując ruch na kilka...

W poniedziałek, 18 grudnia 2023 roku, na trasie Ostróda-Elbląg, w pobliżu miejscowości Pasłęk, doszło do nietypowego zdarzenia drogowego. Około godziny 11:35 z lawety przewożącej ciężki sprzęt, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, spadła maszyna do robót ziemnych. W wyniku tego incydentu jezdnia w kierunku Gdańska została całkowicie zablokowana.

reklama

Na szczęście, mimo spektakularnego charakteru zdarzenia, nikt nie został ranny. Zarówno kierowca lawety, jak i pozostali uczestnicy ruchu drogowego, wyszli z tego zdarzenia bez szwanku. Obecność ciężkiego sprzętu na jezdni spowodowała jednak znaczne utrudnienia w ruchu.

Służby drogowe oraz policja szybko pojawiły się na miejscu zdarzenia, aby zająć się sytuacją i przywrócić normalny przepływ ruchu. Mimo braku wprowadzonych ułatwień, przewidywany czas trwania utrudnień szacowany jest na około 2 godziny. Uczestnicy ruchu planujący podróż w tym kierunku powinni liczyć się z możliwymi opóźnieniami lub rozważyć wybór alternatywnej trasy.

reklama

Na chwilę obecną nie są znane dokładne przyczyny, dla których doszło do spadnięcia koparki z lawety. Policja prowadzi szczegółowe dochodzenie w tej sprawie. Wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia będzie miało kluczowe znaczenie dla zapobiegania podobnym incydentom w przyszłości.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane