27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Audi zderzyło się z Żandarmerią Wojskową

PiszTragiczny wypadek na drodze krajowej. Audi zderzyło się z Żandarmerią Wojskową

Wczesnym rankiem w niedzielę, 17 grudnia 2023 roku, na trasie Pisz-Biała Piska doszło do poważnego wypadku. Na drodze krajowej nr 58, w miejscowości Kocioł Duży, zderzyły się dwa pojazdy – osobowe Audi i samochód dostawczy marki Volkswagen, będący pojazdem wojskowym. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość kierowcy Audi.

reklama

Dramatyczne zdarzenia na drodze

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że 37-letni kierowca Audi, mieszkaniec Pisza, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. Stracił kontrolę nad pojazdem na łuku drogi, co doprowadziło do zjechania na przeciwległy pas ruchu i zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwka pojazdem dostawczym Volkswagen. W wyniku tego zdarzenia kierowca Audi został przetransportowany do szpitala.

Konsekwencje wypadku

Na miejscu wypadku przez kilka godzin panował chaos komunikacyjny. Droga krajowa nr 58 była całkowicie zablokowana, co stworzyło znaczące utrudnienia w ruchu. Służby ratunkowe i policja pracowały na miejscu, aby jak najszybciej przywrócić normalny przepływ ruchu.

reklama

Rola Żandarmerii Wojskowej w śledztwie

W związku z uczestnictwem pojazdu wojskowego w wypadku, do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności zdarzenia zaangażowana została Żandarmeria Wojskowa. Wszczęto szczegółowe śledztwo, mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn wypadku.

Tragiczny wypadek na drodze krajowej. Audi zderzyło się z Żandarmerią Wojskową wypadek Pisz, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Braun
19 grudnia 2023 08:27

A była tam gaśnica?

Polecane