21 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

Ciężarówka Biedronki zawisła nad tunelem

IławaCiężarówka Biedronki zawisła nad tunelem

Wczesnym rankiem 18 grudnia doszło do niecodziennego zdarzenia w Lubawie. Samochód ciężarowy należący do sieci sklepów Biedronka wypadł z drogi i jego naczepa zawisła nad tunelem dla pieszych i rowerzystów. Incydent ten spowodował wprowadzenie ruchu wahadłowego na drodze krajowej numer 15, który ma obowiązywać do godziny 10:00.

reklama

Niebezpieczne zdarzenie na rondzie

Wypadek miał miejsce około godziny 3:30 na rondzie przy ulicach Olsztyńskiej i Toruńskiej, części drogi krajowej numer 15. Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe. Z ustaleń wynika, że ciężarówka, zmierzająca od strony Ostródy, na skrzyżowaniu wypadła z drogi, a jej naczepa zatrzymała się tuż nad tunelem.

Kierowca bez obrażeń, ale z mandatem

Asp. szt. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji podała, że 37-letni kierowca ciężarówki, będąc w stanie trzeźwości, nie dostosował prędkości do warunków ruchu. W rezultacie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał na rondo, zjeżdżając następnie w kierunku tunelu. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikomu nie stało się krzywda. Kierowca otrzymał mandat za swoje działania.

reklama

Obecnie trwają prace nad usunięciem pojazdu i przywróceniem normalnego ruchu drogowego. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin, dlatego kierowcy poruszający się w tym rejonie powinni zachować szczególną ostrożność i liczyć się z możliwymi opóźnieniami.

Ciężarówka Biedronki zawisła nad tunelem ruch drogowy Iława, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Karolcia
18 grudnia 2023 22:38

Pewnie za wolno jechał

Zzzz
29 grudnia 2023 13:37

Zasnął za kierownicą z nadmiaru pracy od przewoźnika który chce się dorobić za wszelką cenę

Polecane