25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Ukrywał się przez 10 lat pod innym nazwiskiem. Wpadł, bo zapomniał, jakie dane podał w szpitalu

OlsztynUkrywał się przez 10 lat pod innym nazwiskiem. Wpadł, bo zapomniał, jakie...

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie interweniowali w szpitalu wobec pacjenta, który w rejestracji i na oddziale podał zupełnie inne dane osobowe. Ta pomyłka wzbudziła podejrzenia obsługi szpitala. I słusznie. Jak się okazało, 50-latek od 10 lat ukrywał się przed organami ścigania używając fałszywego nazwiska. Teraz się pomylił. Został zatrzymany i trafił do więzienia.

reklama

W miniony piątek około godziny 11.00 policjanci z Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie zostali wysłani przez oficera dyżurnego do szpitala w celu potwierdzenia danych osobowych znajdującego się tam mężczyzny. Z relacji lekarza wynikało, że na oddział został przywieziony pacjent, który posłużył się dwoma różnymi nazwiskami. Inne dane mężczyzna podał w rejestracji, a zupełnie inne na oddziale. To wzbudziło podejrzenia personelu.

Gdy na miejsce przyjechali policjanci szybko ustalili, kim był 50-latek. To poszukiwany od 10 lat Robert G. Mieszkaniec Olsztyna widniał w systemie informacyjnym Policji, jako osoba poszukiwana listem gończym w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane